Мешканці старих та зношених будинків у Чернігові матимуть можливість отримати нове житло

Мешканці будинків, які руйнуються, матимуть можливість отримати нове житло.  На це спрямована розроблена міська програма, яка має сприяти забезпеченню новим житлом мешканців непридатного для проживання та застарілого житлового фонду.

Дія програми, відповідно до проекту, розповсюджується на аварійні, зношені, непридатні для проживання будинків віком від 50 років і старіші. Участь будинку в програмі можлива лише за умови, якщо згоду на це дадуть усі його мешканці.

"Проект передбачає систему компенсацій, які інвестори-забудовники будуть отримувати в разі, якщо будуватимуть на місці зношеного аварійного житла з відселенням мешканців у кращі будинки", - повідомляє прес-служба міськради.

Забудовник отримає з міського бюджету часткову компенсацію збитків, які він матиме, через забезпечння відселених житлом. Розмір компенсації – до 40% опосередкованої вартості спорудженого житла, встановленого Мінрегіоном для області.

Скористатися цією програмою може тільки той забудовник, у якого середня заробітна плата на підприємстві за останній звітний рік була не меншою за 90% від середньої по галузі будівництва по Україні. Тобто забудовник має бути сумлінним платником податків.

Програму затвердив виконком Тепер її виноситимуть на сесію міськради.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
275 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии