У Чернігові з'явились нові вказівники з декомунізованими назвами вулиць

У Чернігові з'явились нові вказівники з декомунізованими назвами вулиць, Денис Шапошніков

На чернігівських вулицях почали з'являтись оновлені та уніфіковані домові вказівники.

Як відомо, у зв’язку з прийнятим Верховною радою України законом "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" від 9 квітня 2015 року, в країні розпочались масові перейменування вулиць. Не став виключенням і Чернігів, вже в лютому 2016 року міський голова Владислав Атрошенко підписав перше розпорядження про перейменування вулиць.

В листопаді 2017 року рішенням виконкому в рамках програми розвитку ЖКГ на 2017-2020 роки, було виділено 2,8 млн гривень на заміну старих будинкових вказівників, першочергово на декомунізованих вулицях. В результаті цього їх вирішили уніфікувати в рамках дизайн-коду міста який розробляється місцевою владою.

Вже у січні 2018 року був представлений оновлений вигляд домових вказівників, і ось жовтень 2018 року, і перші нові вказівники з’явились на вулицях Чернігова, але радіти поки зарано, бо це лише тестовий варіант, який випробовується управлінням ЖКГ Чернігівської міської ради.

Як нам повідомили в управлінні, на даний момент, вивішено лише кілька вказівників, для експерименту, тобто оцінюється їх вигляд, читабельність та інші характеристики. Загальна ж заміна домових вказівників по місту, буде відбуватись лише після оголошення тендеру на ці роботи та визначення переможця.

вказівники дизайн-код декомунізація
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
159 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии