• Головна
  • Управління транспорту перевіряло маршрутку №44. До них приєдналася "С14"
15:20, 22 жовтня 2018 р.

Управління транспорту перевіряло маршрутку №44. До них приєдналася "С14"

Представники управління транспорту планово перевіряли маршрут № 44. Проконтролювати роботу контролерів взялись громадські активісти «С14», повідомила організація у Фейсбук.

Основні порушення, які зафіксували активісти: неналежний санітарний стан салонів маршрутних таксі, неформений брудний одяг водіїв, відсутність відомостей про перевізника, відсутність інформації про проїзд для пільгових категорій пасажирів.

"У багатьох маршрутках брудні та порвані сидіння, а в деяких двері, заклеєні скотчем, що ставить під сумнів належний технічний стан самої маршрутки", - повідомили активісти.

СвÑÑлина вÑд С14 ЧеÑнÑгÑв.

СвÑÑлина вÑд С14 ЧеÑнÑгÑв.

СвÑÑлина вÑд С14 ЧеÑнÑгÑв.

СвÑÑлина вÑд С14 ЧеÑнÑгÑв.

СвÑÑлина вÑд С14 ЧеÑнÑгÑв.

СвÑÑлина вÑд С14 ЧеÑнÑгÑв.

За словами активістів усі порушення управління транспорту фіксувало в блокнотах, а не актах. 

СвÑÑлина вÑд С14 ЧеÑнÑгÑв.

СвÑÑлина вÑд С14 ЧеÑнÑгÑв.

Нагадаємо, що всередині вересня активісти  організації "С14" повідомили, домовилися з управлінням транспорту про отримання посвідчень громадських інспекторів, щоб наглядати за громадським транспортом,   фіксувати порушення перевізниками меморандуму, який ті підписали з міськрадою.

"Ми мали зустріч з начальником управління транспорту. Ми погодили, що він випише нам посвідчення громадських інспекторів в дні рейдів. Ми їздитимемо транспортом і перевірятимемо порушення. Їх фіксуватимемо документально й передамо до управління", - сказав 13 вересня координатор "С14" в Чернігівській області Олександр Максимець.

В управлінні транспорту нам сказали, що активісти дійсно приходили, акти показали, але не залишили. Про "громадських інспекторів" не йшлося. Говорили про можливість створити громадський контроль при управлінні для того, щоб активісти могли залучатися до перевірок, які робить саме управління транспорту. 

Начальник управління трансорту також сказав, що активісти можуть долучитися до планових перевірок управління.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#с14 #транспорт #перевірки #управління #маршрутки #44
Оголошення
live comments feed...