"Муніципальна варта" звернула увагу на порушення правил благоустрою обслуговуючими компаніями

30 жовтня, на розширеній нараді в міській раді під час доповіді КП «Муніципальна варта», міський голова Владислав Атрошенко закликав обслуговуючі організації та комунальні служби прибирати восени більш якісно.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

На нараді продемонстрували фотозвіт, де зафіксовані порушення правил благоустрою. Ті ж працівники КП «Муніципальна варта» контролюють й усунення цих порушень. Переглянувши фотозвіт можна дійти висновку, що більшість порушень усуваються, але все ж таки у деяких випадках проблемні моменти залишаються.

Нагадаємо, що ОСББ, ОЖБК та інші керуючі компанії повинні ретельно стежити за чистотою прилеглих до житлових будинків територій, а у випадку будь-яких порушень благоустрою терміново наводити там лад.

У разі не виконання - складаються відповідні протоколи, а вже потім на користувачів території, які систематично не доглядають за нею, накладається штраф.

"Муніципальна варта" звернула увагу на порушення правил благоустрою обслуговуючими компаніями, фото-1 "Муніципальна варта" звернула увагу на порушення правил благоустрою обслуговуючими компаніями, фото-2 "Муніципальна варта" звернула увагу на порушення правил благоустрою обслуговуючими компаніями, фото-3 "Муніципальна варта" звернула увагу на порушення правил благоустрою обслуговуючими компаніями, фото-4 "Муніципальна варта" звернула увагу на порушення правил благоустрою обслуговуючими компаніями, фото-5 "Муніципальна варта" звернула увагу на порушення правил благоустрою обслуговуючими компаніями, фото-6 "Муніципальна варта" звернула увагу на порушення правил благоустрою обслуговуючими компаніями, фото-7 "Муніципальна варта" звернула увагу на порушення правил благоустрою обслуговуючими компаніями, фото-8
Прес-служба Чернігівської міської ради
благоустрій ОСББ ОЖБК нарада
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
117 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии