• Головна
  • Позначка "еко" з етикеток пива "Чернігівське" виявилася неправдивою
16:20, 30 листопада 2018 р.

Позначка "еко" з етикеток пива "Чернігівське" виявилася неправдивою

Антимонопольний комітет України рекомендував прибрати позначку "еко" з етикеток та реклами пива "Чернігівське". Екологічних сертифікацій продукту не було - така позначка є неправдивою.

Про це йдеться в рекомендаціях Антимонопольного комітету.

У рекламі пива йдеться про те, що це «перше та єдине в Україні пиво, яке пройшло екологічну сертифікацію, проте відповідних документів Товариство не має.

"Сан ІнБев Україна" на лицьовій стороні етикетки та контретикетки пива "Чернігівське", а також у рекламі розміщувало напис "еко", не маючи належних дозвільних документів, які видані уповноваженими органами. Отже, зазначена інформація є неправдивою", - йдеться в рекомендації.

За даними комітету,  "Сан ІнБев Україна", одна з найбільших пивоварних компаній в Україні, у 2014 році почала використовувати позначення "еко". У той час в Україні не було призначених та акредитованих органів, що здійснюють екологічну сертифікацію.

Антимонопольний комітет просить "усунути причини виникнення порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції у вигляді розміщення на етикетках та контретикетках, а також у рекламі продукції пива «Чернігівське» неправдивої інформації – напису «еко», що вводить в оману, та утриматися від вчинення подібних дій у подальшому".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#чернігівське #пиво #еко #амку
Оголошення
live comments feed...