
09:00, 1 березня 2019 р.
Майно ЧеЗаРи продадуть на аукціоні
Чернігівські фіскали аби погасити податковий борг ПрАТ «Чернігівський завод радіоприладів» вирішили продати майно боржника, яке перебуває у податковій заставі.
Про це повідомляє ДФС у Чернігівській області, на офіційній сторінці у Facebook.
На торги виставили дитячий оздоровчий комплекс «Електронік», що у селі Сновянка Чернігівського району, права власності на який належать ПрАТ «ЧеЗаРа».
Аукціон буде здійснюватись на умовах найкращої цінової пропозиції Товарною біржею «Міжрегіональна товарно-промислова біржа».
Згідно інформації організаторів, торги відбудуться 11 березня о 10.00 годині за адресою: провулок Виноградний, 4, офіс 2, місто Київ.
Оголошення про аукціон розміщені на сайті біржі (www.mtpbirzha.com.ua) та в газеті «Експрес» від 22.02.2019 № 7(5276).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
11:15, 18 грудня
15:59, 11 грудня
119
11:15, 18 грудня
12:28, 17 грудня
