Петро Порошенко: Ми використали шанс створити державу вільну і продовжимо це робити!

У середу, 13 березня, президент України Петро Порошенко відвідав, щоб взяти участь в засіданні Ради регіонального розвитку Чернігівської області та зустрітися з жителями міста.

Виступ Петра Порошенка на заході став невеликим, але суттєвим звітом перед жителями Чернігова за п’ять років його роботи як Президента: «Уже п’ять років, як ми, українці, йдемо своїм шляхом. Хоч окремі політичні сили намагаються сіяти культ зради серед суспільства, виступи та презентації голів Чернігівської обласної держадміністрації і Чернігівської міської ради демонструють й доводять, що ситуація в країні щодня змінюється на краще». Під час свого виступу Петро Порошенко конкретно окреслив те, чого вдалося досягти за п’ять років нашій країні, і що потрібно зробити в наступні п’ять років.

Яким є обраний нами шлях 

Напрямок останніх п’яти років чітко був визначений Революцією Гідності – інтеграція в Європейський Союз. Команда Президента вже чітко окреслила цей шлях й крок за кроком держава реалізовує заплановане.

«Ми використали шанс створити державу вільну і продовжимо це робити наступні п’ять років. Перша основа держави – створення армії. Друга – підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, включно з економічною інтеграцією, яка компенсувала Україні ті наслідки російської агресії, коли Росія закрила свої ринки для українських товарів і перекрила транзит для українців по доступу на ринки Центральної Азії. Відновлення економіки підтверджується зростанням, яке відбувається вже понад 12 кварталів поспіль», – наголосив Петро Порошенко.

Одним з найважливіших наших досягнень Президент України назвав створення армії. Ще одне – економічна інтеграція до ЄС, яка компенсувала для нас згубні наслідки, що спричинила російська сторона, заблокувавши шлях до країн Центральної Азії.

Вагомим крок розвитку країни стало й відновлення економіки, що вилилося в безпрецедентне зростання показників протягом поспіль 12 кварталів.

Наступне – успішний шлях децентралізації, який ми розпочали у 2014 році. Ще один вагомий крок – отримання Томосу про автокефалію і створення Православної Церкви України та її визнанняВселенським Православ’ям.

«І все це під час війни, у час відсічі російської агресії, коли вже п’ять років країна-агресор веде антиукраїнську політику», – зауважив Петро Порошенко.

2bf94902e2ea030209d7edc7dc994182_1552478365_extra_large.jpeg

Армія як гарант нашої незалежності

«Кажуть, що ми відродили армію. Але це не так. Не було чого відроджувати. Ми створили армію фактично з нуля. І для мене, як для головнокомандуючого, це було пріоритетом», – наголосив Петро Порошенко.

Президент сам пам’ятає часи, коли армію знищували, з України розпродавали зброю, комплекси ПВО, військові частини і навіть шпиталі.

«Тому не відновили, а воскресили. І зараз НАТО визнає українську армію однією з кращих у Європі. У 2014-му вони нас вчили, а тепер приїздять учитися в нас унікальному бойовому досвіду – як стримувати російського агресора», - констатував Президент України.

Днями Україна підписали угоду з Туреччиною, завдяки якій в нашому озброєнні з’являться унікальні безпілотники. Триває процес відновлення та модернізації оборонних підприємств. Президент також підкреслив суттєву річ – увійськових зросла зарплатня і бути військовим стало – почесно й престижно. Тисячі дівчат та хлопців вступають до лав Збройних сил України.

Президент відзначив, що з початком війни чернігівці також активно підтримали частини ЗСУ, зокрема ті, які розташовані на Чернігівщині і які повертаються сюди після виконання бойових завдань на Донбасі. Героїчною Президент назвавПершу окрему танкову Сіверську бригаду.

«І зараз НАТО визнає українську армію однією з кращих у Європі. У 2014-му вони нас вчили, а тепер приїздять учитися в нас унікальному бойовому досвіду – як стримувати російського агресора»,– констатував Президент.

53086b9e1257db8b66a4f09d94d21ab8_1552478355_extra_large.jpeg

Нульова толерантність до корупції в оборонній сфері

«Силу нашої армії на фронті не здолати. Але тепер треба захищати її з тилу, оскільки ворог напередодні виборів задіяв весь арсенал, щоб дискредитувати військо і все, що відбувається навколо обороноздатності, наповнити негативом», – зауважив Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку на Чернігівщині.

Як зауважив Президент, йому прикро чути й бачити, як ті кандидати в Президенти, хто систематично знищував нашу українську армію в попередні руки, перебуваючи на високих держпосадах, намагаються несправжньою турботою приховати свою руку в знищенні нашого війська.

Президент наголосив, що створена парламентом тимчасова слідча комісія назве імена тих, хто розкрадав армію. Йжоден винний не уникне відповідальності – ані політичної, ані кримінальної.

«Ніяка брехня не допоможе політиканам, які мають понести відповідальність за руйнування армії. Бо з 2014 року Україна заплатила за це завелику ціну. Ані посади, ані знайомства – ніщо не може прикривати  тих, хто незаконно збагачується коштом армії».

Президент України і сам особистим коштом підтримав українське військо на суму в майже 1,5 мільярдів гривень.

Президент вкотре повторив, що до корупції на оборонній сфері має бути нульова толерантність. Нині Президент призначив нового заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони – полковника Сергія Кривоноса, який і сам керував операціями на фронті. Він точно знає, що треба бійцям.

8f7c38f76493399bcaf1e5a6d73a00ae_1552478370_extra_large.jpeg

В наступні п’ять років потрібно подолати бідність

Окрім Путіна сьогодні Україну переслідує ще один ворог – бідність. Тому наступні п’ять років потрібно суттєво присвятити вирішенню саме цього питання – сюди потрібно направити левову частину зусиль.

Президент України Петро Порошенко зауважив, що попередні роки Україна ще не мала економічного фундаменту для того, щоб почати викорінювати бідність. Проте сьогодні економіка зростає і це стане початком нового етапу в житті українців.

Перший удар по бідності команда Президента вже зробила – це індексація пенсій. Тільки в Чернігівській області 262 тисяч осіб завдяки перерахунку отримали в середньому на 530 гривень більше ніж раніше. А 69 тисяч людей – на 1000 гривень і навіть більше.

«Другий удар – компенсація найбіднішим пенсіонерам, які працювали на низько оплачуваних роботах, наприклад санітарки. Як результат – 66 тисяч людей на Чернігівщині отримують 2410 гривень цієї весни в двох рівних доплатах», – сказав Петро Порошенко.

Ще один крок, який вже зараз розпочинає боротьбу з бідністю – монетизація субсидій. Завдяки цьому споживач може тепер зекономити на опалення, коли випаде тепла погода. І за це людина отримає гроші.

Ще один крок у подоланні бідності в Україні – доплати військовим.

«З 1 квітня за нашої ініціативи для українських військових буде підвищено розмір доплат, який складає від 5,5 тисяч (друга лінія зіткнення) до 12 тисяч гривень для тих, хто перебуває першій лінії зіткнення», – сказав Петро Порошенко.

Так само має викорінювати бідність – допомога при народженні дитини. Уряд уже прийняв ініціативу Петра Порошенка, завдяки якій кожній третій і наступній дитині в родині аж до досягнення нею 6 років виплачуватиметься щомісячний мінімум в розмірі 1669 грн. І цей мінімум зростатиме – до кінця року вже матимемо суму в 1800 гривень.

«Мінімальна зарплата у порівнянні з 2015 роком зросла навіть у доларовому еквіваленті. Якщо чотири роки тому це було 1370 гривень, або 60 доларів, то тепер – 4173 грн, що дорівнює 154 доларів», – зауважив Президент України.

1ffdbac8a46aa0fbf50c00aac9c0191a_1552482181_extra_large.jpeg

Що нам дав шлях децентралізації

З початком Президентства Петро Порошенко усвідомив, що Україні варто йти шляхом децентралізації. Верховна Рада підтримала його бачення передати владу з центральних кабінетів напряму до громад.І люди змогли взяти на себе цю відповідальність. Сьогодні Київ не диктує, куди витрачати гроші. У такий спосіб країна рухається до того, щоб всі мали рівні можливості для свого розвитку, не творився міф центру та периферії, щоб не було жодної провінції.

«Сьогодні ми добилися того, аби 51 % коштів лишався на місцях. Ми чесно і справедливо поділили відповідальність і фінансування, аби місцеві бюджети зросли і люди самостійно вирішували, на що їх витрачати. Залишили собі армію, зовнішню політику, соціальну політику» – підкреслив Петро Порошенко.

Президент зауважив, що тільки ті, кому десятиліттями подобалося сидіти у фінансових потоках, нині намагаються зупинити й процес децентралізації, й інших змін.

«Не дамо політиканам оббрехати наші здобутки і результати. Разом збудуємо процвітаючу країну вільних, успішних, заможних, щасливих людей! Ми використали шанс створити державу вільну і продовжимо це робити наступні п’ять років».

4c0df1ba052290ee3a2046d3fdb84c4e_1552478370_extra_large.jpeg
Президент Украъни Петро Порошенко Рада регіонального розвитку
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Новости компаний
Беспроводные наушники пользуются популярностью, что обусловлено их независимостью от проигрывателя. Удобные в использовании, они позволяют прослушивать мелодии в любом месте, формате независимо от ситуации. Чтобы оценить данный вид гарнитуры по достоинству, нужно ознакомиться с его особенностями и функциональностью. Отличительные особенности беспроводных наушников От традиционных аналогов беспроводные модели отличаются способностью транслировать сигнал без...
Общество
На завтра, 22 серпня, метеорологи прогнозують на Чернігівщині вдень місцями короткочасний дощ та грозу. Середня ж температура в області коливатиметься вночі в районі 13-18º, вдень 24-29º. Про це повідомляє Чернігівський обласний центр з гідрометеорології, на своїй сторінці у Facebook. По Чернігову ж передбачається мінлива хмарність, вночі без опадів, вдень короткочасний дощ. Вітер північний 7-12 м/с. Температура вночі 16-18º, вдень 25-27º.
Общество
Так як дерево треба не тільки посадити, а й зберегти його, то КП "Зеленбуд" виконує роботи із захисту чернігівських дерев, кущів та квітників від шкідників і їх розмноження. Про це йдеться в повідомленні КП "Зеленбуд" у Facebook. Мова йде про боротьбу з личинками травневого жука. Задля цього комунальники проливають кореневу систему рослин (по графіку в різні дні) на наступних об’єктах: мікрорайон Масани (вул. Незалежності, вул. Красносільського, вул. Любец...
Общество
При этом детей советуют отдавать в соседние дошкольные учебные заведения. Об этом идет речь в ответе заместителя черниговского мэра Ольги Хонич на петицию против закрытия садика №61. Чиновница пишет, что здания садика старые, построенные ещё в 40-50-х годах прошлого века, да и оборудование учреждения так же изжило себя. Как пример, приводит один из газовых котлов, который находится в неудовлетворительном состоянии. А это - угроза здоровью находящихся в сад...
Общество
Речь идет о 195 бытовых потребителях и 57 юридических лицах. Об этом сообщается на сайте компании. Одни из последних, кто лишился энергии - КП "Водоканал" Ладанского сельсовета, у которого после частичной оплаты остается должен еще 154,06 тыс грн и Прилуцкий квартирно-эксплуатационный отдел с долгом 80,59 тыс грн. Так же в компании обнародовали десяток юрлиц, которые не оплачивают за электроэнергию вообще. О них - на изображении ниже.
Происшествия
Детей спасли из жилого дома, охваченного огнем. Как сообщает Управление ГСЧС в Черниговской области, пожар произошел в Корюковке, на улице Лермонтова, 19. Спасатели получили вызов 20 августа в 13:45, а уже в 15:35 окончательно побороли огонь. Ещё до приезда пожарных сотрудник ПАТ "“Слав'янські шпалери - КФТП", старший прапорщик службы гражданской защиты Александр Долбин вместе с соседом спасли из горящего дома 4-летнего мальчика и 8-месячную девочку. Они в...
Общество
В неділю, 18 серпня, в селі Пилипча Ріпкінського району, активісти встановили і освятили хрест на могилі отамана Галаки, який в 1918 – 1921 роках очолював повстанські атибільшовистські загони на півночі Чернігівщини. Отаман Іван Галака (справжнє ім’я – Іван Васильчиков) народився в  1890 році в Олешні. Під час наступу російських більшовистських військ на УНР, керував загонами, які здійснювали регулярні атаки на підрозділи червоноармійців та місцевих мешкан...
Новости компаний
Камера передает видео-изображение на Ваш смартфон или любое другое устройство. Вы можете видеть происходящее как в реальном времени, так и просматривать видеозапись позже. В чем плюсы ip камер? Представьте, что Вы уехали на работу и забыли: выключили ли утюг. Или волнуетесь о сохранности имущества во время отпуска. Во всех этих ситуациях Вас успокоят ip-камеры видеонаблюдения. Камеры легко устанавливаются на стене или на полке шкафа и передают информацию н...
Общество
С помощью такого подсчета льготников "Черниговское троллейбусное управление" получало бы адекватную компенсацию за их перевозку. Соответствующее предложение опубликовал Иван Сидоров в Единой системе местных петиций. "...необходимо вести учет количества перевозок льготников. Есть ли для этого условия? Да есть! Кондукторы оборудованы валидаторами и могут выдавать льготникам нулевой билет есть. Это и выведет нас на реальные цифры", - говорится в электронном о...
Новости по теме
На одному з шести округів Чернігівської області будуть перераховувати голоси
Стали відомі всі переможці виборів в Чернігівській області
На двох чернігівських мажоритарних округах досі невідомі переможці
На трьох чернігівських округах відомі переможці. На інших трьох - скандали
Владислав Атрошенко: я щиро радію тому, що «сітки» в Чернігові не спрацювали
Міський голова Чернігова привітав Олега Семінського з перемогою на виборах
Станом на 8:00 на 3 з 6 округів в Чернігівській області перемагають кандидати від «Слуги народу». Ще двоє – дуже близько
Вибори в Чернігівських округах. Підрахунок на 16:00
Вибори в Чернігівських округах. Підрахунок на 12:00
Вибори в Чернігівських округах: народні депутати програють «новим обличчям»