Петро Порошенко: Ми використали шанс створити державу вільну і продовжимо це робити!

У середу, 13 березня, президент України Петро Порошенко відвідав, щоб взяти участь в засіданні Ради регіонального розвитку Чернігівської області та зустрітися з жителями міста.

Виступ Петра Порошенка на заході став невеликим, але суттєвим звітом перед жителями Чернігова за п’ять років його роботи як Президента: «Уже п’ять років, як ми, українці, йдемо своїм шляхом. Хоч окремі політичні сили намагаються сіяти культ зради серед суспільства, виступи та презентації голів Чернігівської обласної держадміністрації і Чернігівської міської ради демонструють й доводять, що ситуація в країні щодня змінюється на краще». Під час свого виступу Петро Порошенко конкретно окреслив те, чого вдалося досягти за п’ять років нашій країні, і що потрібно зробити в наступні п’ять років.

Яким є обраний нами шлях 

Напрямок останніх п’яти років чітко був визначений Революцією Гідності – інтеграція в Європейський Союз. Команда Президента вже чітко окреслила цей шлях й крок за кроком держава реалізовує заплановане.

«Ми використали шанс створити державу вільну і продовжимо це робити наступні п’ять років. Перша основа держави – створення армії. Друга – підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, включно з економічною інтеграцією, яка компенсувала Україні ті наслідки російської агресії, коли Росія закрила свої ринки для українських товарів і перекрила транзит для українців по доступу на ринки Центральної Азії. Відновлення економіки підтверджується зростанням, яке відбувається вже понад 12 кварталів поспіль», – наголосив Петро Порошенко.

Одним з найважливіших наших досягнень Президент України назвав створення армії. Ще одне – економічна інтеграція до ЄС, яка компенсувала для нас згубні наслідки, що спричинила російська сторона, заблокувавши шлях до країн Центральної Азії.

Вагомим крок розвитку країни стало й відновлення економіки, що вилилося в безпрецедентне зростання показників протягом поспіль 12 кварталів.

Наступне – успішний шлях децентралізації, який ми розпочали у 2014 році. Ще один вагомий крок – отримання Томосу про автокефалію і створення Православної Церкви України та її визнанняВселенським Православ’ям.

«І все це під час війни, у час відсічі російської агресії, коли вже п’ять років країна-агресор веде антиукраїнську політику», – зауважив Петро Порошенко.

2bf94902e2ea030209d7edc7dc994182_1552478365_extra_large.jpeg

Армія як гарант нашої незалежності

«Кажуть, що ми відродили армію. Але це не так. Не було чого відроджувати. Ми створили армію фактично з нуля. І для мене, як для головнокомандуючого, це було пріоритетом», – наголосив Петро Порошенко.

Президент сам пам’ятає часи, коли армію знищували, з України розпродавали зброю, комплекси ПВО, військові частини і навіть шпиталі.

«Тому не відновили, а воскресили. І зараз НАТО визнає українську армію однією з кращих у Європі. У 2014-му вони нас вчили, а тепер приїздять учитися в нас унікальному бойовому досвіду – як стримувати російського агресора», - констатував Президент України.

Днями Україна підписали угоду з Туреччиною, завдяки якій в нашому озброєнні з’являться унікальні безпілотники. Триває процес відновлення та модернізації оборонних підприємств. Президент також підкреслив суттєву річ – увійськових зросла зарплатня і бути військовим стало – почесно й престижно. Тисячі дівчат та хлопців вступають до лав Збройних сил України.

Президент відзначив, що з початком війни чернігівці також активно підтримали частини ЗСУ, зокрема ті, які розташовані на Чернігівщині і які повертаються сюди після виконання бойових завдань на Донбасі. Героїчною Президент назвавПершу окрему танкову Сіверську бригаду.

«І зараз НАТО визнає українську армію однією з кращих у Європі. У 2014-му вони нас вчили, а тепер приїздять учитися в нас унікальному бойовому досвіду – як стримувати російського агресора»,– констатував Президент.

53086b9e1257db8b66a4f09d94d21ab8_1552478355_extra_large.jpeg

Нульова толерантність до корупції в оборонній сфері

«Силу нашої армії на фронті не здолати. Але тепер треба захищати її з тилу, оскільки ворог напередодні виборів задіяв весь арсенал, щоб дискредитувати військо і все, що відбувається навколо обороноздатності, наповнити негативом», – зауважив Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку на Чернігівщині.

Як зауважив Президент, йому прикро чути й бачити, як ті кандидати в Президенти, хто систематично знищував нашу українську армію в попередні руки, перебуваючи на високих держпосадах, намагаються несправжньою турботою приховати свою руку в знищенні нашого війська.

Президент наголосив, що створена парламентом тимчасова слідча комісія назве імена тих, хто розкрадав армію. Йжоден винний не уникне відповідальності – ані політичної, ані кримінальної.

«Ніяка брехня не допоможе політиканам, які мають понести відповідальність за руйнування армії. Бо з 2014 року Україна заплатила за це завелику ціну. Ані посади, ані знайомства – ніщо не може прикривати  тих, хто незаконно збагачується коштом армії».

Президент України і сам особистим коштом підтримав українське військо на суму в майже 1,5 мільярдів гривень.

Президент вкотре повторив, що до корупції на оборонній сфері має бути нульова толерантність. Нині Президент призначив нового заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони – полковника Сергія Кривоноса, який і сам керував операціями на фронті. Він точно знає, що треба бійцям.

8f7c38f76493399bcaf1e5a6d73a00ae_1552478370_extra_large.jpeg

В наступні п’ять років потрібно подолати бідність

Окрім Путіна сьогодні Україну переслідує ще один ворог – бідність. Тому наступні п’ять років потрібно суттєво присвятити вирішенню саме цього питання – сюди потрібно направити левову частину зусиль.

Президент України Петро Порошенко зауважив, що попередні роки Україна ще не мала економічного фундаменту для того, щоб почати викорінювати бідність. Проте сьогодні економіка зростає і це стане початком нового етапу в житті українців.

Перший удар по бідності команда Президента вже зробила – це індексація пенсій. Тільки в Чернігівській області 262 тисяч осіб завдяки перерахунку отримали в середньому на 530 гривень більше ніж раніше. А 69 тисяч людей – на 1000 гривень і навіть більше.

«Другий удар – компенсація найбіднішим пенсіонерам, які працювали на низько оплачуваних роботах, наприклад санітарки. Як результат – 66 тисяч людей на Чернігівщині отримують 2410 гривень цієї весни в двох рівних доплатах», – сказав Петро Порошенко.

Ще один крок, який вже зараз розпочинає боротьбу з бідністю – монетизація субсидій. Завдяки цьому споживач може тепер зекономити на опалення, коли випаде тепла погода. І за це людина отримає гроші.

Ще один крок у подоланні бідності в Україні – доплати військовим.

«З 1 квітня за нашої ініціативи для українських військових буде підвищено розмір доплат, який складає від 5,5 тисяч (друга лінія зіткнення) до 12 тисяч гривень для тих, хто перебуває першій лінії зіткнення», – сказав Петро Порошенко.

Так само має викорінювати бідність – допомога при народженні дитини. Уряд уже прийняв ініціативу Петра Порошенка, завдяки якій кожній третій і наступній дитині в родині аж до досягнення нею 6 років виплачуватиметься щомісячний мінімум в розмірі 1669 грн. І цей мінімум зростатиме – до кінця року вже матимемо суму в 1800 гривень.

«Мінімальна зарплата у порівнянні з 2015 роком зросла навіть у доларовому еквіваленті. Якщо чотири роки тому це було 1370 гривень, або 60 доларів, то тепер – 4173 грн, що дорівнює 154 доларів», – зауважив Президент України.

1ffdbac8a46aa0fbf50c00aac9c0191a_1552482181_extra_large.jpeg

Що нам дав шлях децентралізації

З початком Президентства Петро Порошенко усвідомив, що Україні варто йти шляхом децентралізації. Верховна Рада підтримала його бачення передати владу з центральних кабінетів напряму до громад.І люди змогли взяти на себе цю відповідальність. Сьогодні Київ не диктує, куди витрачати гроші. У такий спосіб країна рухається до того, щоб всі мали рівні можливості для свого розвитку, не творився міф центру та периферії, щоб не було жодної провінції.

«Сьогодні ми добилися того, аби 51 % коштів лишався на місцях. Ми чесно і справедливо поділили відповідальність і фінансування, аби місцеві бюджети зросли і люди самостійно вирішували, на що їх витрачати. Залишили собі армію, зовнішню політику, соціальну політику» – підкреслив Петро Порошенко.

Президент зауважив, що тільки ті, кому десятиліттями подобалося сидіти у фінансових потоках, нині намагаються зупинити й процес децентралізації, й інших змін.

«Не дамо політиканам оббрехати наші здобутки і результати. Разом збудуємо процвітаючу країну вільних, успішних, заможних, щасливих людей! Ми використали шанс створити державу вільну і продовжимо це робити наступні п’ять років».

4c0df1ba052290ee3a2046d3fdb84c4e_1552478370_extra_large.jpeg
Президент Украъни Петро Порошенко Рада регіонального розвитку
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
173 просмотра в марте
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Общество
На цих вихідних комунальники демонтували 10 еко-лавок з usb-зарядками на площі Небесної сотні, які були встановлені тут чернігівською броварнею наприкінці грудня 2018 року, - повідомляє Високий Вал. Як зазначив заступник міського голови Олександр Ломако, лавки з сонячними панелями прибрали на ремонт. «За зимовий період вони поіржавіли, тому потрібно їх відремонтувати. Після їх повернуть на старе місце. Скільки часу займе ремонт, я сказати не можу», - розпо...
Криминал
У Ніжині водій пропонував патрульним 3 тисячі гривень хабара. Однак відкупитися порушнику не вдалося. За інформацією прес-служби Чернігівської обласної прокуратури, 43-річний водій ВАЗ-2106 керував автомобілем без прав і документів на авто. Також чоловік порушив вимогу дорожнього знаку «проїзд без зупинки заборонено». За це патрульні склали на водія 2 адмінпротоколи. Втім, чоловік спробував дати хабаря, втім замість "вирішення" проблеми потрапив на лаву пі...
Происшествия
Минулої доби, 20 березня, на Чернігівщині горіло 14 гектарів відкритих територій. Основна причина - недотримання правил пожежної безпеки - повідомляє управління ДСНС України у Чернігівській області.  Пожежі сталися на територіях Чернігівського, Ріпкінського, Куликівського, Сновського районів. Вогнеборці нагадують про необхідність дотримуватися правил пожежної безпеки  у поводженні з вогнем у житловому секторі, лісопаркових масивах, на відкритих територіях...
Общество
Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки ЗСУ (військові комісаріати)  не будуть проводити перевірку списків громадян чи інші дії на виборчих дільницях під час проведення виборів Президента України. Про це повідомили на офіційній сторінці Чернігівського військового комісаріату у Facebook. Згідно Указу Президента №22/2019 призов на строкову військову службу відбудеться у квітні – червні 2019 року, в той час як день голосування у першому ту...
Спорт
15 та 20 березня, чернігівський "Буревісник-ШВСМ" програв обидва матчі плей-офф проти львівських "Барком-Кажанів". В домашній грі чернігівці поступились з рахунком - 1:3 (18:25, 25:19, 10:25, 20:25), а у Львові господарі не залишили шансів "Буревіснику" - 3:0 (25:13, 25:10, 25:17). За результатами цих зустрічей "Буревісник-ШВСМ" тепер змагатиметься за останні 5-8 місця турнірної таблиці Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги сезону...
Общество
Населенный пункт в Черниговской области с необычным названием "Марс" журналисты разных изданий и каналов снимают как минимум раз в год последние семь лет, сообщает "Media Sapiens". Вчера в программе «Утро с Интером» вышел небольшой репортаж о селе Марс в Черниговской области. Репортаж развлекательный: предсказуемые остроты про Илона Маска и марсиан, стендап с указателем названия населенного пункта, разговоры с местными жителями о жизни на Марсе. В начале ф...
Экология
У Чернігові оголосили конкурс на заміщення посади директора регіонального-ландшафтного парку "Ялівщина", про це йдеться на сайті Чернігівської облдерадміністрації. Кандидат має бути громадянином України, мати вищу освіту екологічного, біологічного або географічного спрямування, досвід роботи у сфері навколишнього природного середовища та перспективний план розвитку РЛП "Ялівщина" та пропозиції щодо його управління. Також кандидат повинен вільно володіти де...
Криминал
Чернігівські поліцейські викрили чоловіка який займався незаконними оборудками з наркотиками. Про це повідомили у Секторі комунікації поліції Чернігівської області. Під час обшуку, правоохоронці виявили 1,5 кілограма готової до продажу марихуани, яка за цінами "чорного" ринку вартує 200 тисяч гривень. Окрім марихуани поліція вилучила близько 10 тисяч гривень та інші речові докази.  Підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років...
Общество
Чернігівське комунальне підприємство "АТП-2528" планує придбати легковий автомобіль за 770 тисяч гривень. Про це йдеться в тендері, який оголошено в системі публічних закупівель Prozorro. Комунальне підприємство планує поповнити свій автопарк автомобілем Toyota Camry Comfort або його аналогом. У тендерній документації йдеться про те, що транспорт повинен бути 2019 року випуску та поставлений на підприємство до 31 грудня цього року. Інформація про мету вик...
Новости по теме
Юлія Тимошенко впевнено перемагає на виборах президента, – результати анкетування 2,5 мільйонів
Петро Порошенко: Ми використали шанс створити державу вільну і продовжимо це робити!
Представник Нацкорпусу оголосив про збір людей, які хотіли б поставити запитання президенту
Местные элиты диверсифицируют риски: колоны БПП за Зеленского и Порошенко на Житомирщине и Черниговщине
Как сделать Украину успешной? Сергей Тарута знает
ГПУ назвала чернігівського нардепа ймовірним замовником підкупу одного з кандидів в президенти
Сергій Березенко презентував новий відкритий офіс команди Порошенка в Чернігові
Тиск влади на Юлію Тимошенко – найвищий з часів Януковича, – Валерій Дубіль
Черниговский нардеп Дубиль не пришел на допрос по организации сети агитаторов
В Чернигове на встрече инициативы "Команда Порошенка" мог быть мэр