
16:15, 23 березня 2019 р.
Чернігівська "Десна" розгромила білоруську команду на їхньому ж полі
Чернігівська "Десна" розпочала білоруський міні-збір з перемоги 0-3 над місцевою командою ФК "Мінськ".
Про це повідомили у прес-службі ФК "Десна", на офіційній сторінці у Facebook.

Гра проходила в столиці Білорусі на однойменному стадіоні "Минск". Голами за "сіверян" відзначились: Старенький, Козак та Філіппов.
Нагадаємо, що чернігівці поїхали на міні-збір до сусідньої Білорусі через паузу в чемпіонаті, яка викликана матчами збірних. Підопічні Олександра Рябоконя працюють в плановому режимі, на команду чекає ще один контрольний поєдинок.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
07:45, 8 червня
20
14:16, 20 червня
26
15:39, 9 червня
10:36, 19 червня
1