
13:21, 11 квітня 2019 р.
У Чернігові чоловік керував екскаватором напідпитку
У Чернігові водій екскаватора сів за руль після вживання алкоголю.
Про це повідомляє телеграм-канал Чернігів Оперативний.
40-річний водій екскаватора проїхав на червоне світло, чим привернув увагу поліції. Від перевірки на вживання алкоголю не відмовлявся. Результат виявився позитивним - 0,63 проміле.
За фактом вчинених правопорушень поліцейські склали адміністративні протокол та постанову.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:44, 11 червня
12:59, 10 червня
11:56, Сьогодні
15:39, 9 червня
10:22, Сьогодні
2
