• Головна
  • За тестуванням клінкеру на площі слідкує заповідник "Чернігів Стародавній"
18:15, 16 квітня 2019 р.

За тестуванням клінкеру на площі слідкує заповідник "Чернігів Стародавній"

Раніше ми зазначали, що клінкер на Красній площі почали перевіряти на міцність невідомі в жилетах компанії "УТБ-Інжиніринг", а начальник управління ЖКГ Ярослав Куц сказав, що ці роботи були як безкоштовний "експеримент" на його пряму вимогу, який виконували робітники підрядної організації.

Свій коментар надав вчений секретар НАІЗ "Чернігів Стародавній" Сергій Черняков, який був присутній при тестуванні клінкеру в якості спостерігача.

За тестуванням клінкеру на площі слідкує заповідник "Чернігів Стародавній", фото-1

"Так, я був присутній на тестуванні цегли з площі, як спостерігач від НАІЗ «Чернігів Стародавній». Ми дивились, як перевіряють клінкер, якої він якості. Кожна цеглина пройде таке випробування.

Такі роботи будуть продовжуватись та проходитимуть постійно, аби відібрати найкращі зразки клінкеру для центру площі. Також, ми зробили зауваження працівникам аби вони акуратніше знімали клінкер (робітники «УТБ-Інжиніринг» знімають клінкер за допомогою лому та скидають його в одну купу, від чого він може пошкодитись, хоч і був спочатку цілим – Ред.), аби було більше матеріалу з якого можна вибрати.

Зараз вже виділено три сорти клінкеру, бо як відомо, площу вже кілька разів перекладали, і найбільше зразків датованих 30-ми роками минулого століття. Чекаємо на зразки з клеймами орла, тобто цеглини, які робились саме в Чернігові, але поки такі не траплялись. Можливо, такий клінкер десь в центрі площі", - повідомив Сергій Черняков.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Красна площа #реконструкція #клінкер #УТБ #ЖКГ #заповідник
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...