Школи дистанційного навчання в Чернігові

Кого зацікавить дистанційне навчання в школі? Чи є школу дистанційного навчання в Чернігові? Як відбувається навчання в дистанційній школі в Україні? Хто може вчиться віддалено, які документи необхідно надати для вступу?

Кого зацікавить навчання дистанційно?

Багато батьків не високо оцінюють рівень традиційних шкіл в Україні та шукають можливі альтернативи для своєї дитини. Дійсно, на адресу звичайних державних шкіл лунає багато критики. Проте навіть якщо залишити питання якості навчання, то далеко не всі діти можуть навчатися на денній формі.

Медичні показання, особливі потреби або здатності, рання профорієнтація (спортсмени, музиканти, актори), складність адаптації в колективі, часті переїзди або постійне проживання за кордоном - все це часто несумісне з навчальним процесом у загальноосвітньому навчальному закладі. Однак, отримати якісну освіту можна віддалено, вступивши на дистанційну форму навчання в відповідну школу.

Дистанційні школи в Чернігові

Дистанційна форма навчання - це відносно новий підхід до отримання знань, який суттєво розвинувся за останні роки, завдяки сучасним цифровим та комунікаційним технологіям. Сьогодні учень може не відвідувати звичайний клас, продовжуючи опановувати навчальну програму «віртуально», в спеціальних онлайн школах.

Принципи та моделі навчання вирізняються від одного навчального закладу до іншого: від повноцінного віртуального класу, куди в призначений час приходять учні, до повністю індивідуальної програми освоєнні матеріалу, інтерактивних вправ, відео-лекцій і консультацій педагогів.

І хоча в самому Чернігові таких шкіл практично немає, жителі міста можуть віддати дітей вчиться в одне з провідних навчальних закладів України без переїзду. Серед них варто виділити:

  • Освітній Центр «Оптіма»

Освітній Центр «Оптіма» організований по «канадської моделі» дистанційних шкіл, надає можливість отримати шкільну освіту міжнародного рівня і пропонує своїм учням вдале поєднання сучасних технологій, високопрофесійного педагогічного складу і кращої матеріально-навчальної бази.

Форма: дистанційна, з 1 по 11 клас.

Як вступити: Для вступу в Центр «Оптіма» необхідно тільки бажання та заява батьків. Проте, для зарахування в старші 10-11 класи необхідно свідоцтво про освіту за 9 клас. Всі документи в Центр можна подати особисто, або дистанційно, через сайт школи.

Ціна навчання: 3000 гривень / місяць

Документ про закінчення: Всі випускники «Оптіма» отримують документи про освіту державного зразка, проходять обов'язкове ЗНО та ДПА.

Сайт школи:https://optima.school/

  • Приватна ЗОШ 1-3 ступені «Сходження»

Школа «Сходження» - це одеський проект, який також надає непогані умови і рівень навчання. Залежно від потреб і схильності учня, тут можуть запропонувати індивідуальне або групове навчання, спираючись на авторську методику «DIALOGUE-STUDYING».

Форма: дистанційна, з 1 по 11 клас.

Хто може навчатися / як подати документи: Вступити в «Сходження» бажаючі можуть під час канікул або навіть в навчальному році. Від батьків необхідно: заяву від батьків або опікунів, копію свідоцтва про народження, мед. довідку, табель учня (якщо є), свідоцтво про освіту (для 10-11 класів).

Документ про закінчення: свідоцтво про освіту держ. зразка, сертифікат про проходження ЗНО.

  • Приватна гімназія «Очаг»

Приватна гімназія «Очаг» приймає учнів з 1 - 11 клас на дистанційною формою навчання. Тут учням пропонуються хороші фундаментальні знання з усіх базових шкільних дисциплін, участь у різноманітних олімпіадах, позакласні та міжнародні програми і проекти. Проте, тут необхідно бути присутнім на підсумкових атестаціях (ДПА та ЗНО) в 4, 9, 11 класах особисто.

Вступити до гімназії досить просто, для цього потрібно лише заповнити та надіслати заяву, підготувати невеликий комплект документів. Всі випускники гімназії отримують свідоцтво про освіту та атестат державного зразка, здають обов'язково ЗНО.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Новости компаний
Беспроводные наушники пользуются популярностью, что обусловлено их независимостью от проигрывателя. Удобные в использовании, они позволяют прослушивать мелодии в любом месте, формате независимо от ситуации. Чтобы оценить данный вид гарнитуры по достоинству, нужно ознакомиться с его особенностями и функциональностью. Отличительные особенности беспроводных наушников От традиционных аналогов беспроводные модели отличаются способностью транслировать сигнал без...
Общество
На завтра, 22 серпня, метеорологи прогнозують на Чернігівщині вдень місцями короткочасний дощ та грозу. Середня ж температура в області коливатиметься вночі в районі 13-18º, вдень 24-29º. Про це повідомляє Чернігівський обласний центр з гідрометеорології, на своїй сторінці у Facebook. По Чернігову ж передбачається мінлива хмарність, вночі без опадів, вдень короткочасний дощ. Вітер північний 7-12 м/с. Температура вночі 16-18º, вдень 25-27º.
Общество
Так як дерево треба не тільки посадити, а й зберегти його, то КП "Зеленбуд" виконує роботи із захисту чернігівських дерев, кущів та квітників від шкідників і їх розмноження. Про це йдеться в повідомленні КП "Зеленбуд" у Facebook. Мова йде про боротьбу з личинками травневого жука. Задля цього комунальники проливають кореневу систему рослин (по графіку в різні дні) на наступних об’єктах: мікрорайон Масани (вул. Незалежності, вул. Красносільського, вул. Любец...
Общество
При этом детей советуют отдавать в соседние дошкольные учебные заведения. Об этом идет речь в ответе заместителя черниговского мэра Ольги Хонич на петицию против закрытия садика №61. Чиновница пишет, что здания садика старые, построенные ещё в 40-50-х годах прошлого века, да и оборудование учреждения так же изжило себя. Как пример, приводит один из газовых котлов, который находится в неудовлетворительном состоянии. А это - угроза здоровью находящихся в сад...
Общество
Речь идет о 195 бытовых потребителях и 57 юридических лицах. Об этом сообщается на сайте компании. Одни из последних, кто лишился энергии - КП "Водоканал" Ладанского сельсовета, у которого после частичной оплаты остается должен еще 154,06 тыс грн и Прилуцкий квартирно-эксплуатационный отдел с долгом 80,59 тыс грн. Так же в компании обнародовали десяток юрлиц, которые не оплачивают за электроэнергию вообще. О них - на изображении ниже.
Происшествия
Детей спасли из жилого дома, охваченного огнем. Как сообщает Управление ГСЧС в Черниговской области, пожар произошел в Корюковке, на улице Лермонтова, 19. Спасатели получили вызов 20 августа в 13:45, а уже в 15:35 окончательно побороли огонь. Ещё до приезда пожарных сотрудник ПАТ "“Слав'янські шпалери - КФТП", старший прапорщик службы гражданской защиты Александр Долбин вместе с соседом спасли из горящего дома 4-летнего мальчика и 8-месячную девочку. Они в...
Общество
В неділю, 18 серпня, в селі Пилипча Ріпкінського району, активісти встановили і освятили хрест на могилі отамана Галаки, який в 1918 – 1921 роках очолював повстанські атибільшовистські загони на півночі Чернігівщини. Отаман Іван Галака (справжнє ім’я – Іван Васильчиков) народився в  1890 році в Олешні. Під час наступу російських більшовистських військ на УНР, керував загонами, які здійснювали регулярні атаки на підрозділи червоноармійців та місцевих мешкан...
Новости компаний
Камера передает видео-изображение на Ваш смартфон или любое другое устройство. Вы можете видеть происходящее как в реальном времени, так и просматривать видеозапись позже. В чем плюсы ip камер? Представьте, что Вы уехали на работу и забыли: выключили ли утюг. Или волнуетесь о сохранности имущества во время отпуска. Во всех этих ситуациях Вас успокоят ip-камеры видеонаблюдения. Камеры легко устанавливаются на стене или на полке шкафа и передают информацию н...
Общество
С помощью такого подсчета льготников "Черниговское троллейбусное управление" получало бы адекватную компенсацию за их перевозку. Соответствующее предложение опубликовал Иван Сидоров в Единой системе местных петиций. "...необходимо вести учет количества перевозок льготников. Есть ли для этого условия? Да есть! Кондукторы оборудованы валидаторами и могут выдавать льготникам нулевой билет есть. Это и выведет нас на реальные цифры", - говорится в электронном о...