• Главная
  • Школи дистанційного навчання в Чернігові
Новости компаний
11:00, 2 мая 2019 г.

Школи дистанційного навчання в Чернігові

Новости компаний

Кого зацікавить дистанційне навчання в школі? Чи є школу дистанційного навчання в Чернігові? Як відбувається навчання в дистанційній школі в Україні? Хто може вчиться віддалено, які документи необхідно надати для вступу?

Кого зацікавить навчання дистанційно?

Багато батьків не високо оцінюють рівень традиційних шкіл в Україні та шукають можливі альтернативи для своєї дитини. Дійсно, на адресу звичайних державних шкіл лунає багато критики. Проте навіть якщо залишити питання якості навчання, то далеко не всі діти можуть навчатися на денній формі.

Медичні показання, особливі потреби або здатності, рання профорієнтація (спортсмени, музиканти, актори), складність адаптації в колективі, часті переїзди або постійне проживання за кордоном - все це часто несумісне з навчальним процесом у загальноосвітньому навчальному закладі. Однак, отримати якісну освіту можна віддалено, вступивши на дистанційну форму навчання в відповідну школу.

Дистанційні школи в Чернігові

Дистанційна форма навчання - це відносно новий підхід до отримання знань, який суттєво розвинувся за останні роки, завдяки сучасним цифровим та комунікаційним технологіям. Сьогодні учень може не відвідувати звичайний клас, продовжуючи опановувати навчальну програму «віртуально», в спеціальних онлайн школах.

Принципи та моделі навчання вирізняються від одного навчального закладу до іншого: від повноцінного віртуального класу, куди в призначений час приходять учні, до повністю індивідуальної програми освоєнні матеріалу, інтерактивних вправ, відео-лекцій і консультацій педагогів.

І хоча в самому Чернігові таких шкіл практично немає, жителі міста можуть віддати дітей вчиться в одне з провідних навчальних закладів України без переїзду. Серед них варто виділити:

  • Освітній Центр «Оптіма»

Освітній Центр «Оптіма» організований по «канадської моделі» дистанційних шкіл, надає можливість отримати шкільну освіту міжнародного рівня і пропонує своїм учням вдале поєднання сучасних технологій, високопрофесійного педагогічного складу і кращої матеріально-навчальної бази.

Форма: дистанційна, з 1 по 11 клас.

Як вступити: Для вступу в Центр «Оптіма» необхідно тільки бажання та заява батьків. Проте, для зарахування в старші 10-11 класи необхідно свідоцтво про освіту за 9 клас. Всі документи в Центр можна подати особисто, або дистанційно, через сайт школи.

Ціна навчання: 3000 гривень / місяць

Документ про закінчення: Всі випускники «Оптіма» отримують документи про освіту державного зразка, проходять обов'язкове ЗНО та ДПА.

Сайт школи:https://optima.school/

  • Приватна ЗОШ 1-3 ступені «Сходження»

Школа «Сходження» - це одеський проект, який також надає непогані умови і рівень навчання. Залежно від потреб і схильності учня, тут можуть запропонувати індивідуальне або групове навчання, спираючись на авторську методику «DIALOGUE-STUDYING».

Форма: дистанційна, з 1 по 11 клас.

Хто може навчатися / як подати документи: Вступити в «Сходження» бажаючі можуть під час канікул або навіть в навчальному році. Від батьків необхідно: заяву від батьків або опікунів, копію свідоцтва про народження, мед. довідку, табель учня (якщо є), свідоцтво про освіту (для 10-11 класів).

Документ про закінчення: свідоцтво про освіту держ. зразка, сертифікат про проходження ЗНО.

  • Приватна гімназія «Очаг»

Приватна гімназія «Очаг» приймає учнів з 1 - 11 клас на дистанційною формою навчання. Тут учням пропонуються хороші фундаментальні знання з усіх базових шкільних дисциплін, участь у різноманітних олімпіадах, позакласні та міжнародні програми і проекти. Проте, тут необхідно бути присутнім на підсумкових атестаціях (ДПА та ЗНО) в 4, 9, 11 класах особисто.

Вступити до гімназії досить просто, для цього потрібно лише заповнити та надіслати заяву, підготувати невеликий комплект документів. Всі випускники гімназії отримують свідоцтво про освіту та атестат державного зразка, здають обов'язково ЗНО.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...