• Головна
  • Булінг в школах Чернігова намагаються перемогти творчістю і лекціями
14:54, 26 квітня 2019 р.

Булінг в школах Чернігова намагаються перемогти творчістю і лекціями

У Чернігові для учнів навчальних закладів проходить серія інтерактивних театральних вистав «Стоп булінг», які організовані в рамках проекту Бюджету участі, повідомили в Чернігівській міськраді.

Проект «Школи Чернігова – територія толерантності», який покликаний навчати підлітків безконфліктній поведінці, став переможцем 2018 року серед малих проектів Бюджету участі.

Інтерактивний захід підготовлений викладачами й студентами Чернігівського національного технологічного університету.

Вистава має п’ять сюжетів та демонструє чіткі приклади різних видів булінгу, емоцій та почуттів, які переживають як постраждалі, так і ті, хто виявляє агресивну поведінку.

Студенти показали учням загальноосвітніх шкіл що таке булінг без термінів та складних слів. Вистава тримає в напрузі від першого до останнього слова, а після її закінчення виникає бажання аналізувати та переоцінювати поведінку.

Також діти активно беруть участь у дискусії з експертами та психологами, отримують відповіді на важливі питання.

Експерти проекту: психолог відділу соціальної роботи Центру соціальних служб для дітей та молоді Олена Надточій та інспектор управління патрульної поліції лейтенант Аліна Палуб.

Режисери вистави: актори Молодіжного театру Мирослава Витриховська-Макар та Валентин Макар.

Також для учнів 8-х класів шкіл міста спеціалістами Головного управління юстиції в Чернігівській області.проведений профілактичний захід з елементами тренінгу «Зупинимо булінг разом».

Крім того у Чернігові стартувала всеукраїнська акція «Діти! Поліція! Безпека!», в рамках якої проведено профілактичні заходи в тому числі й за темами: «Протидія булінгу в дитячому середовищі», «Розв’язання конфліктів мирним шляхом», та «Відповідальність підлітків за порушення закону». Ці заходи проводилися за ініціативою ювенальної поліції.

Булінг – це цькування однієї дитини іншою, агресивне переслідування, яке дуже часто поширене в школах і загалом є проблемою світового масштабу. Донедавна вона замовчувалась у суспільстві. 

Фахівці зазначають, що в усіх соціальних системах завжди є лідер, середня група і так звана «жертва».

В Україні діє «Закон про боулінг», який передбачає відповідальність за булінг та процедуру притягнення до неї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#булінг #агресія #вистава
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...