• "Десна" вдома поступилася останній команді УПЛ
19:42, 5 травня 2019 р.

"Десна" вдома поступилася останній команді УПЛ

Чернігівська "Десна" програла другий матч поспіль в УПЛ. На цей раз сіверяни поступилися останній команді чемпіонату - одеському "Чорноморцю".

На 14-й хвилині матчу, рахунок відкрив капітан чернігівців Денис Фаворов, ставши одноосібним лідером у бомбардирській гонці серед одноклубників. Одесити не знітилися і вже через п'ять хвилин відігралися силами Вільхамсона.

Ближче до середини першого тайму команди встановили рахунок 2-1 на користь сіверян, який тримався аж до останніх хвилин гри.

За чотири хвилини до завершення основного часу "Чорноморець" зрівняв рахунок, а вже у додатковий час розставив всі точки над "і" забивши ще двічі.

Попри чергову поразку аутсайдеру чемпіонату, "Десна" залишається лідером "нижньої шістки". Сіверяни лише на одне очко випереджають полтавську "Ворсклу".

Склади команд:

• "Десна": Литовка, Люлька (Сергійчук, 76), Гітченко, Імереков, Нємчанінов, Фаворов Д., Богданов, Фаворов А., Картушов, Хльобас (Філіппов, 72), Безбородько (Парцванія, 84). Запасні: Паст, Мостовий, Старенький, Волков, Головний тренер: Олександр Рябоконь.
  • "Чорноморець": Кожухар, Трубочкін (Павлов, 78), Рижук, Грачов, Норенков, Бабенко, Мусолітін, Танчик, Морозенко (Хамблюк, 57), Коваль (Семенів, 64), Вільхамсон. Запасні: Літовченко, Чорній, Велев, Остапенко. Головний тренер: Ангел Червенков.