• Главная
  • Водостічні системи як гарантія надійності вашої оселі
13:26, 8 мая 2019 г.

Водостічні системи як гарантія надійності вашої оселі

Кожен хоча би раз та й робив ремонт у будинку. Але далеко не кожен звертав увагу на такий аспект, як водостічні труби, а тим паче водостічні системи. Для кожної будівлі без винятку найважливіше питання – відведення води, яка є наслідком атмосферних опадів.

Аби захистити ваш будинок чи будь-яке інше приміщення, перш за все треба попіклуватись про правильний та комплексний відвід води з покрівлі. Це дозволить зберегти всі основні конструкції в належному стані якнайдовше.

Зробити це можна за допомогою водостічних систем New way. Ця компанія вже 12 років серед лідерів у своїй галузі та готова надати найбільш якісні матеріали і комплектуючі для створення комплексної системи водовідводу за доступною ціною.

Навіщо потрібен водостік?

Якщо ви облаштували дах якісною та довговічною покрівлею і вважаєте, що справу зроблено, то насправді цього недостатньо. Усім відомо, що восени або влітку є кілька днів, коли безперервно дощить, і ми до цього звикли. Але куди йде вся вода, яка потрапляє на дах? Правильно, стікає по ньому та виливається на землю. Як наслідок, частина води розмиває ґрунт біля основи будинку, частина осідає на фасаді. Щоб цього уникнути, і використовують водостоки, завдяки яким вода з даху стікає в конкретно визначені місця.

Сама по собі система водостоків складається з декількох частин, до яких відносять:

• ринву, яка направляє воду до зливників;

• труби (кріпляться вертикально), по яким прямує вода;

• зливники, призначені для відводу води з покрівлі;

• супутні матеріали, а саме трійники, кронштейни, елементи кріплення, лійки і решітки.

Головне завдання системи водостоку – здійснювати контрольоване стікання води з даху будинку. Встановлені в певному порядку, ринви і труби направляють дощову воду в потрібному вам напрямку. Волога може збиратися, наприклад, в ємності (бочки, каністри), відводитися за будинок або зливатися у внутрішньоґрунтову дренажну систему (якщо її заздалегідь встановлено). Це може попередити затоплення підвалу чи льоху, а також руйнування фасаду будівлі або оточуючих його доріжок і саду.

Окрім практичної функції, водостік виконує і декоративну. Візуально він є лінією, що відокремлює дах від фасаду будівлі. Природно, така лінія моментально привертає погляд людини, яка роздивляється будинок здалеку. Тому водостік повинен не тільки якісно виконувати своє основне завдання, а й гармонійно виглядати у поєднанні із загальним стилем будівлі. Обираючи водостоки New way, ви зможете визначити колір, який буде вам до вподоби та пасуватиме саме до екстер’єру будинку.

Як обрати системи водовідведення з даху?

Вибору водовідведення потрібно приділити увагу ще на етапі проектування будівлі або ж її ремонту. Аби зробити все якісно та не перероблювати по кілька разів, треба дотримуватись наступних рекомендацій:

1. Спочатку зробіть заміри. Вам потрібно знати висоту будівлі (для визначення довжини труб), довжину карниза на кожному схилі (для розрахунку метражу ринв). Також зробіть розрахунок ефективної поверхні даху.

2. Далі складіть попередній план розміщення водостоку. Тут потрібно врахувати розташування всіх елементів і архітектурні особливості споруди, щоб визначити послідовність робіт. Для цього завдання найкраще використовувати креслення будівлі, де вказані всі розміри.

3. Найвідповідальніший етап робіт – монтаж конструкцій. Якщо ви не впевнені у власних силах, тоді найміть фахівця. Водовідвід –
досить специфічний продукт. Встановлювати його не дуже складно, але якщо допустити помилку в розрахунках, то це вплине на якість, надійність і безпеку всієї конструкції.

Водостоки New way існують абсолютно різних розмірів та конфігурацій, тому головне зробити правильні заміри та довірити встановлення професіоналам. Адже навіть якщо водостік, який відповідає найвищим вимогам, буде встановлювати людина некомпетентна в цій сфері, то є велика вірогідність незадовільного результату.

Якість – це найголовніше

У питанні організації водовідведення не треба нікуди поспішати. Обирайте якісні та доступні для вас комплектуючі. Саме таким характеристикам відповідають водостічні системи New way. Компанія гарантує високу якість свого продукту – протягом повного циклу виробництва водостоку здійснюється жорсткий контроль якості.

Сировина та її якість – ще один важливий пункт. Різні водостоки мають різну стійкість до ультрафіолету. Під впливом прямих сонячних променів труби можуть вигоряти та втрачати свої першочергові властивості. Водостоки New way виготовляють з німецьких матеріалів, які відрізняються підвищеною міцністю і стійкістю до вигоряння. Виробництво компонентів для водостоків відбувається за особливою технологією.

У цілому вони складаються з трьох різних шарів:

• зовнішнього – включає спеціальні добавки, які збільшують стійкість продукції до ультрафіолетового випромінювання;

• внутрішнього – теж надійно захищений від ультрафіолету, але тут більше уваги приділяється захисним механізмам, які збільшують пружність і міцність внутрішньої частини ринви;

• середнього – найтовщий шар, який захищає конструкцію від механічних навантажень.

Незважаючи на те, що конструкції складаються з трьох шарів, усі матеріали підібрані за схожими фізичними властивостями. Тому їм вдається сформувати єдине ціле, виключаючи загрозу розшарування або появи незначних зазорів.

І все це за доступними цінами, адже водостоки New way виготовляються в Україні. За рахунок цього компанія економить на транспортуванні продукту, його розмитненні, а якість залишається на найвищому рівні.

tvklider.com.ua

Водостічні системи як гарантія надійності вашої оселі, фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ремонт #водостічні системи #New way
12,0
Высокие оценки пользователей за Достоверность
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...