• Главная
  • Роботи на вулиці Героїв Чорнобиля ведуться, але поки тільки підготовчі
17:03, 10 мая 2019 г.

Роботи на вулиці Героїв Чорнобиля ведуться, але поки тільки підготовчі

До редакції нашого сайту звертались чернігівці з таким питанням: "Навіщо перекрили дорогу по вулиці Героїв Чорнобиля, якщо там не ведуться ніякі роботи?"

Відповідь на дане питання нам надав керівник підрядної організації, яка й має проводити ремонтні роботи по вулиці Героїв Чорнобиля, а саме ТОВ "УТБ-Інжиніринг" Михайло Томилко.

"На вулиці Героїв Чорнобиля насправді йдуть роботи, але поки що, підготовчі. Основні ремонтні роботи будуть розпочаті в найближчі дні. Все залежить від того наскільки швидко ми завершимо підготовчі. Перекриття дороги було необхідне не тільки для основних робіт, коли будемо копати землю, але й для підготовчих", - зазначив Михайло Томилко.

Директор компанії додає, що під підготовчими роботами слід розуміти нарізку асфальту, вирішення питання постачання води до будинків на час перекриття та ремонту водопроводу.

За його словами, як тільки робітники завершують підготовчі роботи, вони одразу розриватимуть дорогу та приступатимуть до безпосередньо ремонтних робіт.

Нагадаємо, що вулицю Героїв Чорнобиля перекрили з 1 травня по 1 серпня для ремонту колектору та дорожнього покриття. Проте, на поминальні дні 4-6 травня рух цією ділянкою відкривали за рішенням місцевої влади.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ремонт #дорога #колектор #героїв чорнобиля #УТБ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...