Чи обмежують себе чернігівці в їжі?

На початку травня у світі відзначається неформальне свято – День «Їж що хочеш». Зародилося воно в Сполучених Штатах Америки, але відзначають його в різних країнах. Це велике свято для любителів смачно і солодко попоїсти – особливо для тих, хто змушений себе обмежувати в їжі. Дієти, релігійні пости – усе це обмеження, після яких людині хоче з’їсти те, від чого доводилось відмовлявся на якийсь час. Саме для цього і було створено таке свято.

Ми поспілкувались з чернігівцями та спитали у них, як часто вони обмежують себе в їжі, з яких причин це відбувається, чим полюбляють ласувати та чи є в них свій День «Їж що хочеш»?

Наталя, банківська працівниця:

– У мене весь рік можна їсти все що захочеш, а не тільки один день. Я ні в чому собі не відмовляю.

Дуже полюбляю солодке. Якщо брати до уваги основні страви, то мені більше подобаються страви з рибою, аніж із м’ясом. Готувати, звісно, умію, що і роблю, але не кожного дня, бо це починає напружувати.

Ось молодь себе обмежує в їжі. Вони зараз усі на дієтах, у спортзалах, хочуть виглядати краще, тому й не балують себе якимись смаколиками.

А взагалі, дякую за таку інформацію: можливо, і я в цей день з’їм щось незвичайне та смачне.

Чи обмежують себе чернігівці в їжі?, фото-1

Микола Іванович, викладач:

– Звичайно, я себе обмежую в їжі.

По-перше, кожного разу їм небагато, тобто не переїдаю в принципі. По-друге, споживаю менше м’яса, хоча не виключаю його зі свого раціону. Треба їсти все і завжди, але дуже помірно та збалансовано. Таких принципів я дотримуюсь завжди, скільки себе пам’ятаю.

Були спроби постувати перед Великоднем, десь за тиждень або два. Під час посту відчував себе прекрасно, начебто і не було ніяких обмежень.

Усе залежить від людини: якщо вона захоче, то буде їсти все що подобається хоч щодня.

Чи обмежують себе чернігівці в їжі?, фото-2

Оксана, учителька:

Переважно я їм те, що я хочу, просто тут і зараз.

Але буває, що і на дієту можу сісти, тоді вже їсти що хочеш виходить набагато складніше. Тоді я себе починаю обмежувати в солодкому та мучному. Звичайно, бувають зриви, коли плюєш на все і з’їдаєш якусь булочку, але ж це не «їж все, що захочеш».

Також є час, десь за тиждень до Великодня, коли я постую. Після цього в мене, напевно, і настає той день, про який ви кажете. На Великдень ми розговляємось та їмо все, чого душа забажає. У християн, напевно, свій день «Їж Що хочеш», і це Великдень.

Чи обмежують себе чернігівці в їжі?, фото-3

Роман, студент:

– Я їм все що завжди – прийшов, купив, з’їв.

Люблю попоїсти, особливо щось солоненьке. А, наприклад, солодке – всілякі тістечка, шоколадки… мені байдуже. Доволі легко можу відмовитись від солодкого, якщо буде така потреба. Чай та каву п’ю без цукру, але це не тому, що я себе спеціально обмежую, просто мені подобається смак кави та чаю саме без цукру.

Були моменти, коли я справді себе обмежував. Це були білкові дієти для занять у спортзалі. І це давало свій результат, бо м’язова маса зростала дуже швидко і я досягав своїх цілей. Проте це лише разові обмеження, і зараз мені ні до чого цей День «Їж що хочеш», адже можу його собі влаштувати коли заманеться.

Еженедельник "Семь Дней"
опитування їжа обмеження піст
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
198 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии