• Головна
  • Чи обмежують себе чернігівці в їжі?
10:00, 12 травня 2019 р.

Чи обмежують себе чернігівці в їжі?

На початку травня у світі відзначається неформальне свято – День «Їж що хочеш». Зародилося воно в Сполучених Штатах Америки, але відзначають його в різних країнах. Це велике свято для любителів смачно і солодко попоїсти – особливо для тих, хто змушений себе обмежувати в їжі. Дієти, релігійні пости – усе це обмеження, після яких людині хоче з’їсти те, від чого доводилось відмовлявся на якийсь час. Саме для цього і було створено таке свято.

Ми поспілкувались з чернігівцями та спитали у них, як часто вони обмежують себе в їжі, з яких причин це відбувається, чим полюбляють ласувати та чи є в них свій День «Їж що хочеш»?

Наталя, банківська працівниця:

– У мене весь рік можна їсти все що захочеш, а не тільки один день. Я ні в чому собі не відмовляю.

Дуже полюбляю солодке. Якщо брати до уваги основні страви, то мені більше подобаються страви з рибою, аніж із м’ясом. Готувати, звісно, умію, що і роблю, але не кожного дня, бо це починає напружувати.

Ось молодь себе обмежує в їжі. Вони зараз усі на дієтах, у спортзалах, хочуть виглядати краще, тому й не балують себе якимись смаколиками.

А взагалі, дякую за таку інформацію: можливо, і я в цей день з’їм щось незвичайне та смачне.

Чи обмежують себе чернігівці в їжі?, фото-1

Микола Іванович, викладач:

– Звичайно, я себе обмежую в їжі.

По-перше, кожного разу їм небагато, тобто не переїдаю в принципі. По-друге, споживаю менше м’яса, хоча не виключаю його зі свого раціону. Треба їсти все і завжди, але дуже помірно та збалансовано. Таких принципів я дотримуюсь завжди, скільки себе пам’ятаю.

Були спроби постувати перед Великоднем, десь за тиждень або два. Під час посту відчував себе прекрасно, начебто і не було ніяких обмежень.

Усе залежить від людини: якщо вона захоче, то буде їсти все що подобається хоч щодня.

Чи обмежують себе чернігівці в їжі?, фото-2

Оксана, учителька:

Переважно я їм те, що я хочу, просто тут і зараз.

Але буває, що і на дієту можу сісти, тоді вже їсти що хочеш виходить набагато складніше. Тоді я себе починаю обмежувати в солодкому та мучному. Звичайно, бувають зриви, коли плюєш на все і з’їдаєш якусь булочку, але ж це не «їж все, що захочеш».

Також є час, десь за тиждень до Великодня, коли я постую. Після цього в мене, напевно, і настає той день, про який ви кажете. На Великдень ми розговляємось та їмо все, чого душа забажає. У християн, напевно, свій день «Їж Що хочеш», і це Великдень.

Чи обмежують себе чернігівці в їжі?, фото-3

Роман, студент:

– Я їм все що завжди – прийшов, купив, з’їв.

Люблю попоїсти, особливо щось солоненьке. А, наприклад, солодке – всілякі тістечка, шоколадки… мені байдуже. Доволі легко можу відмовитись від солодкого, якщо буде така потреба. Чай та каву п’ю без цукру, але це не тому, що я себе спеціально обмежую, просто мені подобається смак кави та чаю саме без цукру.

Були моменти, коли я справді себе обмежував. Це були білкові дієти для занять у спортзалі. І це давало свій результат, бо м’язова маса зростала дуже швидко і я досягав своїх цілей. Проте це лише разові обмеження, і зараз мені ні до чого цей День «Їж що хочеш», адже можу його собі влаштувати коли заманеться.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опитування #їжа #обмеження #піст
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...