• Головна
  • "Десна" мінімально переграла донецький "Олімпік"
09:00, 13 травня 2019 р.

"Десна" мінімально переграла донецький "Олімпік"

Чернігівська "Десна" після двох поспіль поразок від аутсайдерів, нарешті перемогла. Чернігівці вдома переграли донецький "Олімпік" з рахунком 2-1.

На 16-й хвилині матчу, рахунок відкрив капітан чернігівців Денис Фаворов, забивши вже свій 7-й м'яч у цьому сезоні, чим дужче укріпив свою позицію кращого бомбардира "Десна". Після забитого голу чернігівці продовжувала тримати гру під своїм контролем, проте подвоїти рахунок в першому таймі не вдалося.

Другий тайм команди розпочали ще активніше. Доказом цього стали голи команд, якими вони обмінялись протягом перших п'яти хвилин після перерви. За "Десну" відзначився Філіппов, який не міг забити вже більше 5-ти матчів поспіль. Донеччани ж відквитали один м'яч силами легіонера Матара.

Під кінець гри "олімпійці" мали кілька небезпечних штрафних ударів, але перевести їх в голи, вони не спромоглися. Фінальний свисток рефері зафіксував остаточний рахунок гри 2-1 на користь деснянців.

За 4 тури до завершення чемпіонату "Десна" продовжує лідирувати у "нижній шістці". Тепер їх перевага на полтавською "Ворсклою" збільшилась до трьох очок.

Склади команд:

• "Десна": Паст, Мостовий, Гітченко, Імереков, Фаворов Д., Богданов, Фаворов А., Картушов (Якимів, 90), Філіппов (Безбородько, 84), Волков (Сергійчук, 77), Огіря. Запасні: Литовка, Парцванія, Старенький, Хльобас. Головний тренер: Олександр Рябоконь.
  • "Олімпік": Кринський, Клименчук, Снуріцин, Гришко, Цимбалюк, Гай, Кравчук (Валеєв, 67), Сондей (Вантух, 74, Тейшейра, Матар, Дегтярьов. Запасні: Махновський, Кольцов, Тимошенко. Головний тренер: Ігор Климовський.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію