• Главная
  • У Чернігові пройшов історичний квест для першокурсників
09:35, 23 мая 2019 г.

У Чернігові пройшов історичний квест для першокурсників

У Чернігові пройшов історичний квест для першокурсників

Інститут історії та соціогуманітарних дисциплін НУЧК імені Т.Г.Шевченка організував цікавий та унікальний для нашого міста захід – Історичний квест для першокурсників. Поки що, в ньому брали участь лише студенти першого курсу Інституту історії, проте в навчальному закладі не проти організувати такий квест на університетському або навіть міському рівні.

Основними локаціями, де проходив квест стали: Вал, сквер Богдана Хмельницького, Красний міст, церква Михайла та Федора, Ляльковий театр імені Довженка та кінцева зупинка - Ялівщина.

Участь у квесті взяли чотири команди, а саме: 10 група «Скажені коти» (спеціальність Українознавство та краєзнавчо-туристична робота), 11 група «Наполеони» (спеціальність Правознавство), 12 група «Археологи», 13-14 групи «Філософія+Право»

Всі команди встигли на кінцеву зупинку вчасно, у Ялівщині ж на них чекали смуга перешкод та проходження інших вправ з туристичного орієнтування. Там і відбулось нагородження найкращих команд та смакування куліша.

Команда «Скажені коти» перемогла зі значним відривом, тому що, вони ні разу не збились з прокладеного маршруту. Інші ж команди допускались помилок, та звертали з визначеного маршруту через що, втратили купу часу.

На кожній станції студенти співали пісень, декламували вірші Тараса Шевченка, складали пазли, розповідали чернігівські легенди – все це було їх завданням аби дістатись кінцевої точки.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#студенти #квест #інститут історії #ялівщина
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...