• Главная
  • У Чернігові презентували школу кравецької майстерності
16:11, 31 мая 2019 г.

У Чернігові презентували школу кравецької майстерності

Опанувати швейну справу та отримати роботу 

    Чернігівська ТПП презентувала проект Чернігівської інноваційної школи кравецької майстерності на Другій галузевій конференції легкої промисловості Chernihiv Textile Fest. Заснування навчального закладу зумовлено потребою швейних підприємств у кадрах. На навчання запрошують усіх зацікавлених, незалежно від віку, освіти та мети.

Історія заснування школи

Проект школи кравецької майстерності презентував на конференції президент Чернігівської торгово-промислової палати Костянтин Іванов:

У Чернігові та області зараз працює більше 25 швейних підприємств. Усі вони мають дефіцит кваліфікованих кадрів для своїх виробництв, серед яких пошиття одягу для дітей та дорослих.

Наш проект пропонує підготовку швачок за вісім тижнів безпосередньо на виробництві чернігівської фабрики з можливістю подальшого працевлаштування на підприємствах. Навчальний курс буде проводитись професійними викладачами за програмою, що вже опрацьована Львівською школою кравецької майстерності.

Наша мета – припинити міграцію робочих рук, зробити працю на підприємствах легкої промисловості Чернігівщини престижною та бажаною.

Гуртом можливо все

 Чернігівська інноваційна школа кравецької майстерності – це проект, що реалізується Чернігівською ТПП спільно та на базі швейного підприємства ВП «ТК Стиль» ТОВ «Текстиль-Контакт» за участі викладачів Чернігівського вищого професійно-технічного училища побутового обслуговування.

– Учні займатимуться на сучасному обладнанні підприємства. Після закінчення школи вони одразу готові йти працювати на виробництво, укладати із підприємством контракт, трудовий договір. Роботодавець пропонує всі соціальні гарантії відповідно до чинного законодавства, – розповідає директорка Чернігівської інноваційної школи кравецької майстерності Ольга Гейда. – Але навчання можуть проходити і ті, хто бажає опанувати навички пошиття одягу для себе або для власного бізнесу.

Причому стати учнем школи може будь-хто: обмежень гендерних чи вікових немає. Сьогодні більшість робітників легкої промисловості – жінки, однак у навчальному закладі, куди наразі триває набір, очікують і чоловіків. 

Альфа та омега навчання кравецької професії

Організатори школи планують набирати групи по 10 учнів. Навчатися вони почнуть уже в липні. Після закінчення курсу отримають відповідний сертифікат.

Після першого випуску буде проаналізована діяльність школи задля вдосконалення роботи. Утім, із кожним новим набором навчальний заклад планують розширювати.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Школа кравецької майстерності #презентація #навчання
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...