• Головна
  • Лук'яненка в Чернігові вшанують, але поки не перейменуванням вулиці
14:10, 4 липня 2019 р.

Лук'яненка в Чернігові вшанують, але поки не перейменуванням вулиці

На вчорашній комісії з питань міської топонімії, охорони та збереження історик - культурного середовища обговорювали питання вшанування Левка Лук'яненка. Прийняли рішення, що доречним буде встановити меморіальну дошку автору Акту про незалежність України встановлять.

Про це повідомляє Високий Вал.

Розташована вона буде на будинку, де проживав Левко Лук'яненка, а саме на вулиці Рокосовського 49А. До речі, в цьому будинку і досі живе його перша дружина

Окрім цього, розгядалось питання встановлення меморіальної дошки загиблим Чернігівським підпільникам на зеленій зоні, навпроти Головпоштамту. Так як раніше там був знак у вигляді червоної зірки, на пам'ять про страчених чернігівських підпільників на цьому місці, який зараз вкрали. Члени комісії відклали розгляд даного питання, до того часу, коли розглянуть загальну концепцію площі "Героїв Небесної сотні".

Комісія прийняла рішення і про майбутнє місцеперебування погрудь Героїв Радянського Союзу, які були демонтовані на "Алеї героїв". Їх передадуть на зберігання до Чернігівського історичного музею імені Тарновського.

Нагадаємо, що нещодавно Верховна Рада прийняла постанову в якій рекомендує українським містам перейменувати вулиці та інші об'єкти міської інфраструктури іменем Левка Лук'яненка. Зокрема, на минулих засіданнях комісії також обговорювалось питання перейменування вулиці Рокосовського на Левка Лук'яненка, проте це питання поки що відклали.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лук'яненко #перейменування #вулиця #меморіальна дошка
Оголошення
live comments feed...