Чернігівці голосують за нього вже чверть століття, тому що довіряють. Полікомбанку - 25 років

В цьому році свій ювілей відзначає Полікомбанк – чернігівський банк, який працює на фінансовому ринку з 1994 року. Сьогодні банк обслуговує не тільки чернігівців, а й жителів області, Києва та Дніпра.

Про історію, розвиток, плани на майбутнє нам розповів Голова Правління Полікомбанку,член Ради Асоціації українських банків Микола Павлович Тарасовець.

Як все починалось

Ідея заснування банку виникла майже одразу після набуття Україною незалежності вже тоді підприємствам Чернігівщини були необхідні надійні та якісні банківські послуги.

- Маючи контакти з місцевими підприємствами Домобудівником, Чернігівською макаронною фабрикою, Корюківською фабрикою технічних паперів, фірмою Сіверянка та іншими, – ми вирішили, що все ж таки необхідно створювати чернігівський банк, який зможе оперативно реагувати на запити виробників регіону, враховуючи особливості їх бізнесу та ситуацію на ринку.Так, у 1994 році на базі Чернігівської філії ВАТАвтоВАЗбанк був створений Полікомбанк, а вищезгадані підприємствастали акціонерами йзробили свій внесок до статутного фонду, каже Микола Павлович.

Криза – не вирок

Створення банку відбувалось в досить складних умовах інфляція досягала 10 000%, гроші просто «згорали» за лічені дні. Проте це не завадило банку встати на ноги й почати активний розвиток.

Банк настільки успішно працював, що став ласим пирогом для нечистих на руку ділків, які в 2007 році організували рейдерську атаку з використанням брудної інформаційної кампанії з метою захоплення банку. Та з цим випробуванням Полікомбанк теж справився.

- Все це завдяки злагодженій роботі колективу банку, в якому, до речі, є багато працівників, які пройшли разом з банком всі випробування за ці 25 років та продовжують працювати в банку й сьогодні.Щодо 2007 року, то тоді суттєвою допомогою длянасбула й активна підтримка наших клієнтів, які довіряли банку, на власному досвіді знали, як насправді працює банк – згадує Микола Тарасовець.

Чим корисні банки

Взагалі, навіщо нам банки, якусуспільну користь вони приносять.

- Основна функція будь-якого банку – це акумуляція тимчасово вільних коштів (населення, підприємств) та передача їх в користування іншим суб’єктам ринку для реалізації різноманітних проектів. В економіці часто спостерігається ситуація, коли вільні кошти знаходяться у одних суб’єктів ринку, в той час як вони реально потрібні іншим. Функцію перерозподілу цих коштів і виконує банк. Це сприяє розширенню виробництва, фінансуванню промисловості, сільського господарства, інших галузей, розширенню споживчого попиту – взагалі економічному росту.

Полікомбанк направляє залучені кошти, в першу чергу, для фінансування підприємств Чернігівщини, що сприяє вирішенню суспільних проблем регіону, створенню робочих місць, збільшенню надходжень до бюджету.

Найголовніше – довіра

Основними клієнтами банку є підприємства малого та середнього бізнесу різних галузей економіки: сільського господарства, будівництва, машинобудування, торгівлі, сфери послуг. Приділяє увагу Полікомбанк і роботі з фізичними особами, які мають можливість сплачувати комунальні послуги з мінімальною комісією та вигідно розміщувати вклади.

Проте, є те, що об’єднує абсолютно всіх клієнтів цього банку – це довіра. Саме її найважче завоювати будь-якому банку та досягти такого результату, коли прийняття складних рішень має приносити користь і банку, і клієнту.

- Для підприємств дуже важливо, коли банк може оперативно приймати рішення та допомагати вирішувати нагальні питання в короткі терміни. Наш банк саме такий, а коли підприємства працюють з філіями інших банків, які не мають права приймати відповідні рішення відносно кредитування, валютних та інших операцій, то клієнти втрачають купу часу без гарантії того, що їм, наприклад, взагалі видадуть кредит, – відмітив Голова Правління.

Які надбання за 25 років

За словами Миколи Тарасовця головним надбанням Полікомбанку за всі ці роки є його клієнти.

- Ми пишаємося нашими клієнтами, завжди враховували їх інтереси як свої власні, будували наші відносини як партнерські, багато з наших клієнтів відомі як на Чернігівщині, так і в Україні та за її межами.Серед них –найбільший експортер картопляного крохмалю в Україні “Вимал”, розробник та виробник сучасного обладнання для виготовлення тариПЕТ Технолоджіс, виробник різноманітної швейної продукції фабрика Елегант, мережа супермаркетів  “СЕДАМ-МАРКЕТ”, виробник мінеральної води та солодких напоїв “Нептун”, провідний чернігівський забудовник “ОСНОВА-БУД-7”, постачальник техніки та запчастин світових брендів фірма “Лагрос”, відомий виробник якісної молочної продукції “Ічнянський завод сухого молока та масла”, виробник металообробних машин та  металоформ “Чернігівський механічний завод”. Цей список можна продовжувати.

Що кажуть клієнти

Нам вдалося поспілкуватись з керівництвом компаній, які співпрацюють з банком-ювіляром протягом всіх років існування.

- Ми співпрацюємо з Полікомбанком стільки, скільки він існує, тож це і наш з ним ювілей, якщо так можна сказати. Зцим банком можна вирішити будь-яке питання в дуже короткі терміни, що для нас є надзвичайно важливим аспектом. Так мобільність та якість обслуговування дає йому додаткові переваги над конкурентами. Нам Полікомбанк допоміг довгостроковими кредитами під гарні відсотки. За ці гроші ми або купили, або побудували нові приміщення для своїх супермаркетів. Зокрема, це приміщення в офісному центрі навпроти Мегацентру (проспект Миру, 42), а також найбільший наш супермаркет на вулиці Красносільського, 62 (р-н Масани), зазначила співвласник компанії ТОВ ГРК СЕДАМЕлла Глонь.

- Наша фірма працює з Полікомбанком з часу його заснування. Основна перевага – в оперативності. Саме тому ми з радістю співпрацюємо стільки років. Завжди можна прийти та обговорити нагальні питання з керівництвом одразу на місці, без ніяких посередників. Завдяки Полікомбанку ми змогли втілити в життя одразу кілька інфраструктурних об'єктів в сільському господарстві, зокрема побудували ферму. Тому й надалі плануємо співпрацювати з таким надійним та стабільним Полікомбанком, повідомив керівник ТОВ Лагрос Віктор Ланько.

- Наша будівельна компанія працює з Полікомбанком з дня свого заснування, з 2007 року. Тоді ми стартували саме завдяки кредитам банку, почали з одного будівельного крану, зараз маємо в роботі 13 об’єктів житлового будівництва. За 12 років побудували 17 житлових будинків. На мій погляд, успішна діяльність сучасного підприємства багато в чому залежить від банку, з яким співпрацює. Свого часу ми зробили правильний вибір – Полікомбанк надає нам всі необхідні послуги, оперативно реагує у разі потреби в нестандартних, індивідуальних продуктах. З цим банком ми не знаємо, що таке затримка платежів, затягування розгляду кредитних заявок. Все завжди оперативно, та на якісному рівні. Хочу привітати весь колектив банку з ювілеєм та побажати банку подальшого росту, – директор ТОВ ОСНОВА-БУД- 7Роман Герасименко.

Підсумки та плани

- За 25 років багато чого сталося. Не можу не згадати Корюківську фабрику технічних паперів. Свого часу завдяки нашим кредитам фабрика стала зразковим європейським виробництвом.

А невеличка Сосницька фабрика жіночої білизни за нашої підтримки переобладнала приміщення, наростила потужності та успішно конкурує з підприємствами Туреччини, Китаю, Білорусі та країнЄС.

Також свого часу завдяки кредиту Полікомбанку було реконструйовано кінотеатр Дружба, який на початку 2000-х запрацював в новій якості – з новим звуком, найбільшим екраном в Україні. Важливим була й реконструкція міського басейну (пр-т Перемоги, 34) за нашої кредитної підтримки.

Щодо відділень, то можу сказати, що це окремий напрямок діяльності, особливості  конкуренції на якому ми маємо враховувати. Десь ми відкриваємо нове відділення, а десь закриваємо, це поточна робота. Наприклад, у минулому році ми відкрили нове сучасне відділення в мікрорайоні Масани. Там будувалась багатоповерхівка, і ми одразу замовили приміщення та його проектування у будівельників. Це дуже зручно, коли приміщення спроектовано та побудовано саме для банківської установи, з урахуванням всіх особливостей та вимог безпеки, констатує Микола Павлович.

Майбутніми завданнями, яке керівництво поставило перед собою та колективом,є подальше розширення мережі банку, впровадження передових IT- технологій.

- Головний пріоритет для нас – це кредитна підтримка місцевих виробників, адже це робочі місця, зарплата для жителів області, податки до бюджету. Також важливим для нас є покращення рівня обслуговування клієнтів. Вже в цьому році банк перейшов на нову сучасну систему дистанційного обслуговування клієнтів, що дозволило підвищити стандарти якості надання послуг підприємствам та ФОП.

Тож Полікомбанк працює стабільно, обслуговує своїх клієнтів та допомагає їм втілити плани у життя, а вони в свою чергу, за це віддячують довірою та надійним партнерством з єдиним чернігівським банком.

- Ми ставимо клієнта в центрі уваги та підтримуємо партнерські відносини. Основне завдання – оптимізувати пропозицію банківських продуктів так, щоб це відповідало потребам клієнта найкращим чином. Для цього будемо вдосконалювати процес комунікації з клієнтами, дослухатися до їх побажань та працювати на основі відповідних стандартів.

Наше бачення майбутнього здорова економіка України, з потужними підприємствами. Клієнтам хочу побажати добробуту та правильних стратегічних кроків у бізнесі. Тоді разом матимемо успішне майбутнє, підсумував Голова Правління Полікомбанку Микола Тарасовець.

Полікомбанк ювілей 25 років чернігівський банк
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
10.67 очень хорошо
Автор
10
(2 оценки)
Актуальность
12
(2 оценки)
Изложение
10
(2 оценки)
Я рекомендую
2 человека рекомендуют
Общество
Однако всё ли так однозначно - не известно: пообщаться с чиновниками по этому поводу не удалось. По информации департамента экологии и природных ресурсов Черниговской ОГА Центральная геофизическая обсерватория имени Сверзневского не зафиксировала увеличение оксида углерода в оздухе от привышных параметров. Однако между "привычными" и "нормальными" вряд ли можно поставить знак равенства. Так же в департаменте сообщают, что Черниговский облцентр с гидрометео...
Культура
Цікавий концерт відбудеться незабаром у нашому місті. Концерт, де професійні класичні музиканти будуть грати не класичну музику. Взагалі, музика – це академічна наука, з цим важко сперечатись, оскільки так є. Але є і одне «але». Як завжди у випадку з дуже серйозними речами, найцікавіше відбувається там, де вони трохи втрачають строгість та  серйозність, тобто на межі стилів, жанрів та підходів до творчості. Коли музиканти з усім своїм академічним досвідом...
Происшествия
Меньше тысячи гривен заплатит каждый из 4 депутатов одного из сельсоветов Нежинского района за то, что не подали декларации в НАЗК вовремя. Об этом информирует Черниговская облпрокуратура. Чиновники опоздали с подачей документов за 2017 и 2018 годы. Дэдлайн был 1 апреля 2018 и 2019 годов соответственно. Однако слуги народа удосужились подать документы в июне 2019 года. Нежинский горрайонный суд оштрафовал чиновников: от 50 до 55 минимумов доходов граждан,...
Спорт
З 14 по 19 жовтня, в місті Корк, Ірландія, проходив чемпіонат світу з кікбоксингу ІСКА. В змаганнях взяли участь і представники Чернігівщини, які увійшли до збірної команди України. Про це йдеться у повідомленні Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА. Загалом українські кікбоксери здобули 52 золотих медалі і друге загальнокомандне місце в підсумкововму рейтингу. Чернігівські ж спортсмени завоювали шість медалей світової першості з кікбоксин...
Общество
Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко доручив розрахувати вартість соціального житла для молодих спеціалістів, які приходять працювати на комунальні підприємства. Відповідну вказівку отримав профільний заступник мера Олександр Атрощенко. За результатами підрахунку кошторису, місто буде ухвалювати рішення щодо запуску відповідної Програми. – Ми торкнулися цієї теми, бо в окремих ЖЕКах є вакансії. До 30 % штату не заповнено. Така сама ситуація в Черні...
Общество
Відділ освіти Ніжинської районної державної адміністрації закупив через платформу Prozorro 0,5 кг цибулі. Вартість угоди – 5 гривень. За даними Prozorro, цибуля придбана для школи села Безуглівка, Ніжинського району. Переможцем, з ціною в 5 гривень стала фізична особа-підприємець Світлана Скрипка. В базі архівних тендерів районного відділу освіти Ніжина раніше було кілька таких бюджетних закупівель: 1,25 кг гречки за 26 гривень, 1,28 кг масла за 134 гривні...
Происшествия
К незаконному срубу леса, возможно, причастны родственники руководства Вертиевской ОТГ. Об этом сообщает ГУНП Черниговщины. Нежинские полицейские, 19 и 20 октября провели около 10 обысков у жителей упомянутой громады, которые могут быть причастны к незаконной вырубке деревьев. Уверяют, что не обошли стороной бывших работников лесхозов, коммунальных предприятий и родственников чиновников. Во дворах домохозяйств нашли 17 кубометров древесины, в том числе ясе...
Общество
Міський голова Владислав Атрошенко підписав розпорядження "Про ведення обліку багатоквартирних будинків та житлових приміщень". Ним передбачається переоблік всіх неприватизованих квартир та уточнюється механізм приведення правовідносин у сфері утримання та управління житловим фондом міста у відповідність до норм чинного законодавства. Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міськради. Відповідно до цього розпорядження, комунальні ЖЕКи мають списати всі...
Спорт
Спортсменки взяли первые, вторые и третьи места на соревновании в Ужгороде. Об этом сообщает пресс-служба Черниговского горсовета. В состязании по дзюдо среди младших кадетов до 17 лет, проходившее 12 и 13 октября, участвовали более 600 спортсменов из Украины, Молдавии, Венгрии Словакии. В личных зачетах отличились: Кристина Дусь - 1 место (КДЮСШ №1); Елизавета Шевченко - 3 место (КДЮСШ №1); Анна Казакова і Ангелина Лисенко - бронзовые награды. В общекоман...