• Головна
  • Юлія Тимошенко: Потрібно наводити лад в державі. Вибори 21 липня – важливий крок на цьому шляху
ПОЗИЦІЯ
17:32, 9 липня 2019 р.

Юлія Тимошенко: Потрібно наводити лад в державі. Вибори 21 липня – важливий крок на цьому шляху

ПОЗИЦІЯ

ПОЗИЦІЯ. Івана Купала – день літнього оновлення, день коли дівчата, запускаючи віночки течією, шукали собі кращу долю. Символічно, що за два тижні після цього свята в Україні відбудуться вибори.

Зовсім скоро, 21 липня не лише дівчата, а все доросле населення будуть пускати не вінки у річку, а бюлетені у виборчі урни. Але головна мета буде тією ж – пошук кращого майбутнього і віра в те, що воно обов’язково настане вже скоро. Головне – зробити правильний вибір. Не комусь назло – а з усвідомленням того, що саме потрібно Україні.

Про це на грандіозному святкуванні, що відбулося 6 червня, у передніч Івана Купала, зі сцени в Батурині говорила лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко, зібратися яку прийшло кілька тисяч людей. І не лише мешканців славетного козацького міста – колишньої гетьманської столиці, але й жителі сусідніх населених пунктів і навіть інших районів Чернігівщини.

Юлія Тимошенко: Потрібно наводити лад в державі. Вибори 21 липня – важливий крок на цьому шляху, фото-1

– Сьогодні такий день, коли зустрічаються сили добра і зла. І добро – перемагає, – звернулася до присутніх Юлія Тимошенко. Вона нагадала, що вже за два тижні відбудуться вибори до Верховної ради України і закликала українців відповідально поставитися до цієї події, до власного вибору.

– Президентські вибори минули, але це лише частина справи. Саме на виборах до Верховної ради всі ми разом можемо вплинути на те, яким буде сформований уряд, якою буде Україна найближчим часом, – нагадала лідер «Батьківщини».

Також Юлія Тимошенко привітала нагородила талановитих вихованців з Батурина – Миколу та Володимира Винників – лауреатів музичних конкурсів; та творчі колективи міста. Вона зазначила, що потрібно вже найближчим часом відродити Україну так, аби в жодної людини не було необхідності виїжджати на заробітки в іншу країну.

Юлія Тимошенко: Потрібно наводити лад в державі. Вибори 21 липня – важливий крок на цьому шляху, фото-2

– Наші діти – розумні і надзвичайно талановиті, за ними представники з інших країн стоять в чергах ще поки вони вчаться. Це наш найбільший ресурс, і ми маємо зробити усе, щоб створити всі умови для розвитку, зберегти нашу молодь, аби розбудовувати країни, зазначила Юлія Тимошенко. Причому, за її словами, це потрібно робити вже зараз – не відкладаючи на потім.

– Іноді кажуть: «ми вже якось будемо – головне, щоб онуки пожили». Я з цим категорично не згодна. Ми всі мусимо пожити вже зараз. Головне – спільною командою виступити за те, аби ті професіонали, які багато років присвятили роботі на благо України, отримали можливість реалізувати свої вміння і навести лад в державі, – заявила Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко: Потрібно наводити лад в державі. Вибори 21 липня – важливий крок на цьому шляху, фото-3

Чернігівська команда у Юлії Тимошенко й справді потужна. Зокрема, на заході виступили заступник голови ВО «Батьківщина» Валерій Дубіль, який ніколи не забуває про рідну Чернігівщину, і юрист з багаторічним стажем Юрій Власенко. Він заявив, що не  потрібно розділяти Чернігів, Чернігівську область і всю Україну на виборчі округи, а необхідно системно працювати над покращенням життя всіх українців: розвивати і продовжувати позитивні зміни і активно вирішувати усі проблемні питання. Щодо Чернігова – це система ЖКГ, транспорт і екологія.

Юлія Тимошенко: Потрібно наводити лад в державі. Вибори 21 липня – важливий крок на цьому шляху, фото-4

– Сміттєпереробний завод має бути одним з пріоритетів. Ситуація на Масанах – кричуща, – зазначив Юрій Власенко і додав, що всі проблеми необхідно вирішувати гуртом: депутати спільно з місцевою владою і громадами. 

– Тут зібралась сьогодні наша команда. Навіть не команда, а справжня родина. І наше прагнення – побудувати сильну і успішну державу, щоб наші люди були щасливими на рідній землі, – резюмувала лідер «Батьківщини» і закликала всіх прийти 21 липня на виборчі дільниці аби разом рухатися до перемоги – працювати і робити життя українців кращим, а Україну – успішнішою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Батурин #вибори #"Батьківщина" #Юрій Власенко #Юлія Тимошенко #Івана Купала
Оголошення
live comments feed...