• Головна
  • Кого б чернігівці хотіли почути зі сцени концерту до Дня міста?
10:31, 27 липня 2019 р.

Кого б чернігівці хотіли почути зі сцени концерту до Дня міста?

Кого б чернігівці хотіли почути зі сцени концерту до Дня міста?

Уже відомо, що концерт до Дня міста 21 вересня планується провести на реконструйованій Красній площі. До цієї дати підрядник має встигнути. Оскільки майданчик майбутнього святкування відомий, то мер вже почав запрошувати музичних виконавців. У цьому році міська влада хотіла би бачити на Дні міста російський гурт «Машина врємєні» та український гурт «Океан Ельзи». Чи зголосяться Андрій Макаревич та майбутній нардеп Святослав Вакарчук заспівати для чернігівців, поки не відомо.

Тому ми вирішили запитати в містян, як їм такий вибір виконавців для концерту на День міста та кого б вони самі хотіли бачити на цьому дійстві.

Кого б чернігівці хотіли почути зі сцени концерту до Дня міста?, фото-1

Аліна, офіціантка:

– Обрали «Машину врємєні» та «Океан Ельзи». Ну, Вакарчук ще нормально, можна послухати, але другий гурт не для мене, я таке не слухала і, напевно, не буду слухати. «Машина врємєні» – це вже далеке минуле. Може, вони й цікаві тим, кому за тридцять, але точно не мені.

Я б запросила ту ж Тіну Кароль, Настю Каменських або гурт Mozgi. Хочеться чогось молодіжного та сучасного послухати. Я б навіть заплатила гроші за концерт на Дні міста зі справді відомими та якісними співаками. Гарна атмосфера багато чого вирішує, і її хочеться перш за все.

Кого б чернігівці хотіли почути зі сцени концерту до Дня міста?, фото-2

Костянтин Іванович, пенсіонер:

– На мою думку, мер зробив гарний вибір на користь цих виконавців, а чому б і ні. «Машина врємєні» – доволі непоганий колектив, як і «Океан Ельзи». Я й не бачу нічого поганого в тому, що Вакарчук може приїхати в статусі народного депутата і заспівати.

Проте, якби я обирав тих, хто буде виступати на Дні міста Чернігова, то єдина, кого я реально хотів би бачити та чути, – це Алла Пугачова.

Кого б чернігівці хотіли почути зі сцени концерту до Дня міста?, фото-3

Людмила Леонідівна, пенсіонер:

– Та я взагалі не знаю, кого мер запросив на День міста. Ну ось ви сказали, що запрошені Макаревич з гуртом та Вакарчук… а мені вони зовсім не подобаються. Як то кажуть російською, на вкус і цвєт товаріщєй нєт». Це дуже суб’єктивна оцінка одного та іншого гурту.

Хотіла би запросити виступити на нашому Дні міста Наталю Валевську. Мені дуже подобається ця співачка. Але ж я нічого не вирішую та не маю права голосу в таких питаннях. Тому будемо слухати, що дають.

Кого б чернігівці хотіли почути зі сцени концерту до Дня міста?, фото-4

Олександр, працює в державній сфері:

– Я навіть не знав, хто до нас може приїхати, ви мені зараз відкрили таємницю. Нормальний вибір, нехай люди відпочинуть та повеселяться на святі, яке тільки один день у році. Звичайно, що в мене є свої певні музичні вподобання, але я не ставлюсь категорично до вищезазначених виконавців.

Якби в мене була можливість когось запросити на День міста, то я, напевно, був би радий чути Ляпіса Трубецького. Але він нещодавно приїжджав у Чернігів, тож навряд чи завітає до нас ще раз найближчим часом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опитування #День міста #Машина времєні #Океан Ельзи #Вакарчук
Оголошення
live comments feed...