• Головна
  • Біля Ялівщини прокладають водопровід. Дерева обіцяють не чіпати
11:25, 30 липня 2019 р.

Біля Ялівщини прокладають водопровід. Дерева обіцяють не чіпати

При прокладанні нового водогону вздовж дороги впритул до Ялівщини будівельники обійшлися видаленням лише одного дерева, повідомили в Чернігівській міській раді. Прибрали лише самосійну акацію, яка виросла на бордюрі.

Нову трубу прокладуть упритул до старої, за якою знаходяться інші мережі – тобто ще далі від дерев її перемістити було неможливо, розповів керівник будівельного проекту з боку підприємства-підрядника (ТОВ «УТБ-Ігжинірінг») Руслан Виставнога.

Біля Ялівщини прокладають водопровід. Дерева обіцяють не чіпати, фото-1

За його словами, траншею для прокладання труби викопано не під дорогою і не під зеленою зоною, а виключно під тротуаром.

Він також додав, що будівельники старалися максимально зберегти корені дерев, які подекуди проросли там, де зараз викопано траншею. Усі можуть побачити, що вони оголені, але не обрубані. Скоро траншею зариють і ці корені знову будуть у землі.

Біля Ялівщини прокладають водопровід. Дерева обіцяють не чіпати, фото-2

Роботи на вулиці Героїв Чорнобиля – наймасштабніша з міських реконструкцій цього року. Тут застосований комплексний підхід: перед тим, як зробити капітальний ремонт дороги, під нею повністю міняють труби старих каналізації і водопроводу для того, щоб дорога потім довго змогла прослужити без втручань.

Оскільки під час прокладання нових труб вже існуючі під дорогою продовжують функціонувати, дві ці труби з двох боків дороги не можна прокладати разом. Тому заміна каналізаційних труб почалася від проспекту Миру. Роботи стартували на початку літа і зараз вже наближаються до завершення.

Біля Ялівщини прокладають водопровід. Дерева обіцяють не чіпати, фото-3

Будівельники переконують: роботи ідуть по графіку. Кінцева точка реконструкції колектора – точка врізки на вулиці Мезенцева. Завершити все планують в найближчий час.

Новий водопровід – від вулиці Київської до проспекту Миру, довжиною 1762 метри. На даний час будівельники пройшли першу ділянку – перехрестя вулиць Київської та Героїв Чорнобиля, біля автозаправки.

Біля Ялівщини прокладають водопровід. Дерева обіцяють не чіпати, фото-4

Внаслідок заміни водопроводу в міста з’явиться можливість підключити нових абонентів та переключити існуючих абонентів на трубу більшої спроможності та укладену за новими технологіями. Поліетиленова труба, згідно з паспортом виробника, прослужить не менше 50 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вулиця Героїв Чорнобиля #водопровід #реконструкція #Ялівщина #дерева

Коментарі

Оголошення
live comments feed...