• Главная
  • Центр зайнятості назвав ТОП-10 найдефіцитніших професій на Чернігівщині
15:43, 5 августа 2019 г.

Центр зайнятості назвав ТОП-10 найдефіцитніших професій на Чернігівщині

Обласний центр зайнятості визначив професії, за якими роботодавцям найбільше не вистачає кадрів. ТОП-10 професій, за якими спостерігається найбільший дефіцит кадрів на Чернігівщині виглядає наступним чином: водії, трактористи, швачки, електромонтери, слюсарі, електрогазозварники, токарі, продавці, медичні сестри, інженери різної спеціалізації.

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості із посиланням на директора центру Лідію Падалка.

За її словами, кожен рік на ринку праці області спостерігається нестача кваліфікованих робітничих кадрів. Цього року найбільшим попитом у роботодавців користуються кваліфіковані робітники з інструментом (слюсарі-ремонтники, електромонтери, токарі, електрогазозварники тощо), робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування (водії автотранспортних засобів, трактористи-машиністи, машиністи котельні тощо), працівники сфери торгівлі та послуг (продавці, соціальні працівники, охоронники, кухарі тощо).

У сільськогосподарському секторі потрібні тваринники, робітники з обслуговування сільськогосподарського виробництва, доярі, свинарі та лісоруби.

Затребуваними є й представники найпростіших професій: підсобні робітники, прибиральники, вантажники, сторожі, комірники, робітники з благоустрою, двірники, укладальники-пакувальники, мийники посуду.

Також є попит і на фахівців з вищою освітою та досвідом роботи. Наприклад, високопрофесійних бухгалтерів, економістів, інженерів різної спеціалізації, юрисконсультів, агрономів, торгівельних представників, менеджерів.

На початок липня на одну вакансію в середньому по Чернігівщині претендували шестеро. Серед зареєстрованих безробітних з вищою освітою – 43% осіб, професійно-технічною — 29% та загальною середньою — 28%.

Центр зайнятості назвав ТОП-10 найдефіцитніших професій на Чернігівщині, фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#вакансії #робітники #дефіцит кадрів #ТОП-10 #професії
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...