• Главная
  • "Чернігівгаз Збут" повернув споживачам майже 25 млн невикористаної субсидії
13:15, 9 августа 2019 г.

"Чернігівгаз Збут" повернув споживачам майже 25 млн невикористаної субсидії

"Чернігівгаз Збут" повернув споживачам майже 25 млн невикористаної субсидії

На виконання вимог Постанови КМУ №595, в липні 2019 року "Чернігівгаз Збут" провів повторний перерахунок залишків субсидій на оплату природного газу в опалювальний період 2018-2019 р.р. Кошти у сумі 24,4 млн повернули на рахунки 17 174 домогосподарствам Чернігівщини.

Про це йдеться у повідомленні "Чернігівгаз Збут".

«Не зважаючи на те, що держава поки що не повернула відповідні суми на рахунок компанії, ми вже відреагували на вимоги нової Постанови КМУ і провели повторний перерахунок,  - повідомив директор «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТу» Іван Луста. - Зазначена сума не є монетизованою. І споживачі не зможуть отримати ці кошти готівкою. В автоматичному режимі вони списуватимуться з особового рахунку клієнтів і підуть на оплату майбутніх платежів за газ».

Залишкові кошти по зекономленим субсидіям споживачі зможуть побачити в квитанціях за липень. Крім того, платіжний документ міститиме відповідне роз’яснення нововведень. А користувачі особистого кабінету на сайті 104.ua найближчим часом зможуть ознайомитись з оновленим балансом свого рахунку.

Проте зазначається, що по 8 496 клієнтам дотепер залишається невизначеним період отримання субсидій. Адже з лютого 2019 року постачальник газу був позбавлений доступу до будь-яких даних по отримувачам субсидій, тому для уточнення інформації по цим споживачам відправив запит на управління соцзахисту.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#газ #субсидія #гроші #повернення
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...