• Главная
  • Чернігів хоче дати Зеленському суперпроєкт, але просить гарантій
12:36, 16 августа 2019 г.

Чернігів хоче дати Зеленському суперпроєкт, але просить гарантій

На щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді Владислав Атрошенко повідомив, що на адресу мерії надійшов лист з Офісу президента щодо майбутньої реалізації деяких інфраструктурних проєктів.

ОПУ декларує наміри допомогти містам і виділити кошти для реалізації масштабних ініціатив з розвитку інфраструктури, сказав міський голова.

Він запропонував підлеглим – начальникам управлінь спорту, архітектури, транспорту, ЖКГ, освіти, капітального будівництва, економіки – провести якнайшвидше спільну нараду аби визначитися з пріоритетним для міста напрямком.

Результатом має стати конкретна пропозиція – палац спорту, туристичний хаб, конференц-центр, міський парк чи щось інше.

Разом з тим, міський голова зауважив: готовий повноцінний проєкт обійдеться місту в 5–7 мільйонів гривень. Вкладати таку суму, не маючи гарантій того, що ініціатива буде належним чином профінансована з державного бюджету – великий ризик.

– Треба мати гарантію реалізації. Бо завтра зміняться ціни і вимоги – я боюся що ми просто викинемо кошти… Прикладів у нас достатньо починаючи від дороги на Шерстянку. Проєктні роботи виконані, але ми не бачимо: коли і за які ресурси можемо закінчити, якщо почнемо. Потрібно 100 мільйонів, а 20 – 30, можливо знайдемо, – відволікся міський голова на цей приклад.

Владислав Атрошенко доручив також написати листа в ОПУ аби отримати конкретне роз’яснення і відповідь на питання наскільки ці гроші є реальними, і яким має бути проєкт: повністю готовий з деталізацією чи на рівні ідеї. Це – зовсім різні кошти на підготовку.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ОПУ #гроші #проєкт #інфраструктура
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...