• Главная
  • У Чернігові підключають зупинки до електрики не дочекавшись підсумків тендеру
09:00, 23 августа 2019 г.

У Чернігові підключають зупинки до електрики не дочекавшись підсумків тендеру

У Чернігові підключають зупинки до електрики не дочекавшись підсумків тендеру

Управління ЖКГ Чернігівської міськради оголосило тендер в системі ProZorro на підключення зупинок громадського транспорту до електричних мереж.

За умовами аукціону, який має розпочатись 2 вересня, підключити мають 16 зупинок, орієнтовно за 480 366 грн. Тобто електрифікація однієї зупинки вартуватиме трохи більше 30 000 грн.

Роботи планують провести на наступних зупинках:

У Чернігові підключають зупинки до електрики не дочекавшись підсумків тендеру, фото-1

В управлінні ЖКГ нам повідомили, що електрифікація зупинок потрібна для підключення на них електронних табло та Wi-Fi.

Але справа в тому, що на деяких зупинках із тендерного списку вже встановлені електронні табло, і вони фактично електрифіковані. Зокрема, табло працює на зупинці "Красний міст", що на вулиці Шевченка, 41.

Чому так сталося ми вирішили запитати в заступника начальника управління ЖКГ Євгена Дейнеко, на що він нам відповів наступне:

«Цей тендер на електрифікацію наступних зупинок, а не тих, де вже є табло. Зараз не біля комп’ютера, тож не можу більш детально відповісти».

Цікаво, що ситуація з початком робіт з облаштування зупинок до визначення переможця тендеру вже була і раніше. Восени 2018 року невідомі будівельники встановили 5 зупинкових комплексів до того часу, коли оголосили переможця тендеру на їх встановлення.

Тоді свій коментар з цього приводу для UA: Чернігів дав голова ГО «Ініціатива» Павла Пущенко. За його словами, в управлінні ЖКГ тоді ситуацію пояснили наступним чином: підрядник встановлює ці зупинки до початку аукціону на свій страх і ризик, потім якщо цей підрядник перемагає в тендері, то йому просто це зараховується, як виконана робота, якщо ж ні, то доводиться демонтувати зупинку за свій кошт.

Так само наразі невідомо хто саме, і за які кошти, електрифікував зупинку на Красному мосту, адже на дворі серпень, а переможець тендеру на її електрифікацію стане відомий в кращому випадку – 2 вересня…

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#управління жкг #зупинки #тендер #електрифікація #табло
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...