• Главная
  • Чи зібрали чернігівці своїх дітлахів до школи?
10:00, 31 августа 2019 г.

Чи зібрали чернігівці своїх дітлахів до школи?

Серпень завершується, і це означає, що незабаром школярі знову підуть до школи, так би мовити, гризти граніт науки. Вони вже отримали більшість підручників, які знадобляться у новому навчальному році, але ж це далеко не все. Аби точно бути готовим до навчання, треба ще багато чого купити: одяг, спортивну форму, рюкзак, канцтовари та чимало іншого.

Саме на цю тему ми поспілкуватись з чернігівцями. Запитали, чи встигли вони повністю зібрати дітей до школи, як це вплинуло на сімейний бюджет та чи набагато дорожче стало зібрати школярика до нового навчального року.

Людмила, діловод:

– Ми з моєю майбутньою 8-класницею вже майже готові до школи. Багато чого вже купили, і можу сказати, що ціни більш-менш такі самі, як і торік. Добре, що зараз майже все можна придбати, не переживаючи, що чогось не знайдеш.

По сімейному бюджету збір дитини до школи все ж таки трошки б’є. Тому ми потроху купували якісь речі протягом літа. Завжди десь буваємо і обов’язково щось купуємо до школи, так і назбирали майже повний комплект.

Тетяна, сільгосппрацівниця:

– Ми з Семенівки. Ще не готові до школи, ось збираємось потрошку. З приводу цін, не можу сказати, дорожче зараз чи дешевше. Я просто не звертаю на це великої уваги. Якщо побачили щось, що потрібне, і на це є кошти, то купуємо. Якщо нема грошей, то трохи чекаємо – і вже потім купуємо.

По сімейному бюджету збір дитини до школи б’є дуже сильно. Особливо коли ти отримуєш зарплатню 2,5 тисячі. Зараз ось треба закупити всю канцелярію, то будемо шукати, де його це все придбати.

Інна, банківська працівниця:

– У принципі в нас уже все готово, залишилось дрібнички докупити. Ми купуємо в декілька заходів – так простіше та дещо економніше. Взагалі треба робити все завчасно, бо ось ходили сьогодні в поліклініку за довідкою для школи, а там такі черги… тому краще зробити і бути спокійним.

Цього року подорожчало буквально все, особливо одяг, бо канцтовари ще більш-менш на тому ж рівні. Зараз нам трошки простіше, бо багато чого залишається з попереднього року, та і той же рюкзак ми міняємо не кожен рік. А ось батькам першачків набагато складніше.

Юрій, пенсіонер:

– Ми готові до школи повністю. Я вам так скажу: уже 24 травня – після закінчення минулого навчального року – ми почали скуповуватись. Тому в нас рюкзак зібраний, і ми готові в будь-який момент іти до школи.

По цінах, звичайно, стало гірше. У нас же все дорожчає, а тільки зарплати і пенсії стоять на місці. Через те, що дитина постійно зростає, і гардероб треба завжди оновлювати. Про канцтовари, які закінчуються, навіть і не говорю. Усе це ми зробили, а ось наша школа № 7, на мою думку, не готова до навчального року. Вікна запінені начебто для теплоізоляції, і навіть не відкриваються. Ви уявляєте це: дітям просто нема чим дихати. Хочеться, щоб таку прикру ситуацію виправили.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#опитування #школярі #навчальний рік #батьки
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...