• Главная
  • Керувати транспортом в Чернігові зможуть приватні перевізники?
15:00, 20 сентября 2019 г.

Керувати транспортом в Чернігові зможуть приватні перевізники?

Начальник управління транспорту Чернігівської міської ради Олександр Рижий отримав від мера міста вказівку тісніше співпрацювати з перевізниками над вирішенням проблем у галузі.

Міський голова Владислав Атрошенко запропонував підлеглому налагодити «максимальну взаємодію між управлінням транспорту, приватними перевізниками і Чергнігівським тролейбусним управлінням.

– Я б запропонував робочі наради, на які запрошувати найбільших приватних перевізників і ЧТУ і спільно вирішувати проблеми, – сказав Владислав Атрошенко.

Він також додав, що вже звертався до підприємців з ініціативою щодо їхньої участі в роботі структурного підрозділу міської ради:

– Оскільки у нас нема коштів зараз закупити муніципальний транспорт – ми змушені користуватися вашими послугами. А якщо вас не влаштовує сьогоднішній керівник – підемо «в открытую»: беріть відповідальність і делегуйте своїх представників. «Пассервіс» – начальника, «Таксосервіс» – заступника або навпаки. І не тільки ці два – решта теж.

Також міський голова зазначив, що є багато нарікань на перевізників від мешканців Астри і мікрорайону Ремзавод. І наостанок знову звернувся до Олександра Рижого:

– Щодня моніторити де є проблеми. І щоб ти керував процесом, а не процес тобою.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#транспорт #перевізники
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...