• Головна
  • На 3,5 мільйони Чернігів не може заплатити за виконані роботи. Винен президент і уряд
09:00, 27 вересня 2019 р.

На 3,5 мільйони Чернігів не може заплатити за виконані роботи. Винен президент і уряд

На 3,5 мільйони Чернігів не може заплатити за виконані роботи. Винен президент і уряд

В Чернігові, як і в ряді інших міст України склалася дивна ситуація з коштами, виділеними з Державного фонду регіонального розвитку. Їх досі місто не може заплатити виконавцям робіт.

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко зазначив, що кошти виділені, постанова попереднього уряду, який ухвалив це рішення, не скасована, але справа не рухається. Справа в тому, що президент України видав розпорядження перевірити грошові потоки, які проходять через ДФРР.

– Позитивним є бажання перевірити ефективність використання коштів ДФРР, але бажано обирати більш цивілізований спосіб і давати пояснення щодо термінів затримки платежів, – зауважив міський голова.

За словами мера, під ці виділені кошти були зроблені проекти, проведено їх експертизу, на конкурсах визначені підрядники. Більше того, роботи на кількох об’єктах були виконані, здійснений технагляд, а платіжні документи – відправлені до казначейства.

– Але без пояснення термінів платіжки не сплачуються. І нам, і підряднику невідомо коли будуть сплачені. Потрібно якісь пояснення. Якщо це перевірки – то терміни скажіть,прокоментував міський голова.

За підрахунками Владислава Атрошенка на сьогодні в Чернігові не сплачені вже виконані роботи на суму 3,5 мільйони гривень.

Він попросив підготувати відповідні листи на ім’я депутатів Верховної ради від Чернігова – Олега Семінського та Антона Полякова (обидва – «Слуга народу»).

– Ми говорили про це, але в зв’язку з тим що депутатам було важко зрозуміти те, що я казав – я напишу ще й листи, – зазначив міський голова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#уряд #казначейство #бюджет #підрядники #фонд регіонального розвитку #ДФРР
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...