10:17, 27 сентября 2019 г.

ТЕЦ повернуть Чернігову?

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко незадоволений ситуацією, яка склалася на комунальному об'єкті.

Нагадаємо, цілісний майновий комплекс Чернігівської ТЕЦ належить громаді міста Чернігів, але довгий час перебуває в оренді у ТОВ «ТехНова», яка експлуатує станцію і забезпечує частину міста теплом.

Вже кілька років йдуть розмови про те, аби розірвати договір оренди і повернути ТЕЦ в управління місту, проте наразі орендар продовжує експлуатувати обладнання.

Мер Чернігова Владислав Атрошенко вважає, що той підхід, який обрала «ТехНова», є невигідним для міста.

– По нормальному, треба аби повернули на баланс міста ТЕЦ. Сьогодні оренда цілісного майнового комплексу є шкідливою для перспективи міста, – сказав міський голова.

– Ви нічого не робите, вбиваєте майно, отримуючи свій прибуток на вугіллі (ТЕЦ в першу чергу виробляє електроенергію, а отримане тепло – побічний продукт діяльності. – Прим. ред). Все решта – я це називаю «стриптиз», – додав Владислав Атрошенко.

– Це не є відновлення станції, щоб вона слугувала ще 50-60 років. Це безсовісне використання без серйозних капіталовкладень в котельні чи мережі.

На сьогодні на ТЕЦ накопичено 48 тисяч тонн вугілля, а для успішного проходження опалювального сезону необхідно майже в 6 разів більше – близько 280 тисяч тон.

Всього у Чернігові централізоване опалення від «ТехНови» отримують 586 багатоквартирних будинків, гаряче водопостачання 353 будинки. Цього літа через фінансові проблеми «Облтеплокомунерго» і відсутність газу, ТЕЦ забезпечує гарячою водою майже все місто.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ТЕЦ #ТехНова #гаряча вода #теплопостачання #оренда
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...