• Головна
  • YouContro- надійний помічник в веденні безпечного бізнесу с контрагентами
Реклама
23:04, 23 вересня 2019 р.

YouContro- надійний помічник в веденні безпечного бізнесу с контрагентами

Реклама

Як казав Р. Кіплінг «Нічого не приймай на віру, коли є можливість перевірити самому». У цьому є сенс особливо тоді коли ви ведете бізнес.Щоб бути цілком впевненим у своїх контрагентах, скористайтесь єдр судових рішень, який приведений на сайті YouControl.

Щоб побудувати успішний бізнес та не ризикувати власними коштами та репутацією, рекомендуємо перевіряти своїх контрагентів це перед підписанням угоди.

Для цього на території нашої країни є спеціальна інформаційна система YouControl. Щоб почати перевірку контрагента вам необхідно вести його код ЄДРПОУ для юридичних осіб або ІПН для фізичних осіб. Після декілька хвилин очікування вам буде представлена вся інформація о контрагенті: його назва, адреса реєстрації, ПІБ керівника, розміри статутного фонду, перелік власників, буде виведена вся інформація про зміни у компанії, вид її діяльності, наявність податкового довгу та судові рішення за участю аналізованої компанії.

На що потрібно звернути увагу з представленої інформації?

По-перше, перевірте правильність вказаної у договорі угоди інформації, а саме ПІБ керівника, юридична адреса компанії та ідентифікаційний код.

По-друге, зверніть увагу на нинішній стан підприємства. Якщо воно перебуває у стані припинення, укладати угоду з таким контрагентом небезпечно, тому що ви можете не встигнути отримати з нього оплату за товар або послуги.

По-третє, зверніть увагу на графу стан та узнаєте чи є відкрита справа про банкрутство. Якщо така графа присутня, контрагент не є надійним, тому що не може виконати свої фінансові зобов’язання.

По-четверте, зверніть увагу на наявність графи «податковий борг». Якщо ця інформація присутня, це свідчить про те, що контрагент не платоспроможній, та співпраця з ним може бути ризикованою.

Окрім цього, зверніть увагу на судові рішення в яких є інформація про контрагента. Якщо таких рішень багато, це не означає що контрагенту не можна довіряти, а навпаки це вказує на те, що компанія веде активну господарську діяльність. Переглядаючи судові рішення, зверніть особливу увагу на резолютивну їх частину та зробіть відповідні висновки. Також, зверніть увагу на ухвали по кримінальних справам та ретельно вивчить інформацію в них.

Пам'ятайте, наскільки якісно ви вивчите свого контрагента перед укладенням та підписанням угоди, настільки ви можете мати гарантії безпечної співпраці з ним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...