• Главная
  • Магазинам в Чернігові не дозволять сходи і прибудови «на пів тротуару»
14:34, 4 октября 2019 г.

Магазинам в Чернігові не дозволять сходи і прибудови «на пів тротуару»

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на вчорашньому засіданні зняв з розгляду питання про затвердження містобудівних умов і обмежень на реконструкцію в будівлі, яка є колишнім кінотеатром «Дружба».

Йдеться про прорізування в бік проспекту Миру вікна для торгівлі напоями «на винос».

Причиною зняття з розгляду став ряд питань, відповіді на які місто має з’ясовувати ще до підписання дозволів.

Зокрема, міський голова Владислав Атрошенко звернув увагу на те, що при зведенні багатьох прибудов місто втрачає і архітектурно, і в комфорті для мешканців. 

Найбільш яскраві такі приклади, на думку мера, – павільйон, який прибудовується до кафе у будинку коопспілки на П’яти кутах, прибудова ресторану «Мафія» до «Мегацентру», та сходи під вікном для торгівлі кавою в головній будівлі «Укрпошти».

Також є у влади питання до перехрестя вулиць Шевченка і Мстиславської, де два маленькі магазини в минулі роки зробили сходи на пів тротуару. Як результат, тепер там інвалід на візку проїде не завжди.

Як приклад правильного рішення міський голова навів облаштування маленького кафе на вулиці Кирпоноса, де дозвіл виданий за умови влаштування входу і сходів без «виносу», за рахунок метражу самого приміщення.

Атрошенко доручив представникам управління архітектури особисто виїжджати на місця будь-яких реконструкцій з боку людних вулиць і дивитися, як усе буде організоване. Якщо додаткові сходи або інші новації, наприклад, займатимуть частину тротуару й заважатимуть людям пройти – місто має вносити в це корективи.

Наразі низка суттєвих вимог і правил щодо облаштування фасадів будинків, а також рекламних та інших конструкцій на них, містяться в «Праилах благоустрою Чернігова». 

Нова редакція цього документу зараз проходить регуляторну процедуру. Зауваження та пропозиції до проекту цього регуляторного акту приймаються до 10 жовтня.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#сходи #добудова #благоустрій
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...