• Головна
  • В Чернігові піднімуть зарплати працівникам ЖЕКів
11:42, 8 жовтня 2019 р.

В Чернігові піднімуть зарплати працівникам ЖЕКів

Комунальні підприємства, що працюють в сфері надання послуг з обслуговування будинків та вивезення сміття, мають підготувати збільшені кошториси, аби в бюджеті на 2020-й рік місто могло би передбачити зростання зарплат для працівників.

Мова йде про робітничі професії – в першу чергу про працівників КП «АТП-2528», які працюють на міському сміттєзвалищі та вантажниками сміттєвозів, а також для двірників і прибиральників комунальних ЖЕКів.

Перші, за словами міського голови Чернігова Владислав Атрошенка, мають сьогодні від 5 до 5,5 тисяч гривень зарплати «чистими». Мер доручив публічно обговорити ситуацію в тому числі переглянути тарифи, аби на руки ці працівники отримували не менше 6,5 тисяч гривень на місяць.

По решті категорій комунальників теж встановлені певні планки, до яких маютьл збільшитися заробітні плати.

Щодо працівників ЖЕКів, то на сьогодні прибиральники мають щомісячний дохід на рівні 4126 гривень «чистими». Мінімальне підняття для них має становити 1000 гривень. Тобто, після підвищення зарплата має зрости до 5200 грн, а за можливості і 5,5 тисяч.

Керівники ЖЕКів отримали доручення до вечора середи, 9 жовтня, підготувати повний штатний розклад з зарплатами за 2019 рік, аби з цими цифрами можна було працювати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЖЕК #АТП-2528 #зарплати #тариф
Оголошення
live comments feed...