• Головна
  • На могилі першого очільника Народного Руху в Чернігові встановили козацький хрест
10:05, 15 жовтня 2019 р.

На могилі першого очільника Народного Руху в Чернігові встановили козацький хрест

В неділю, 13 жовтня, вшановано першого голову краєвого Народного Руху, почесного громадянина Чернігова, державного і громадського діяча Валерія Сарану. Як пише «Європейська Україна», на його могилі встановили козацький хрест.

Заупокійну літію та освячення хреста здійснив настоятель храму святих князя Михайла і боярина Федора митрофорний протоієрей Олег Сіренко.

Вшанувати покійного прийшли його соратники, друзі, студенти, що якраз у ці дні відзначали ювілей юридичного технікуму, де тривалий час викладав Валерій Сарана.

– За його заповітом на могилі встановлено козацький хрест, адже він не тільки родом з козацького краю, але й очолити Народний Рух у час зламу системи – це також козацький чин, – зазначив заступник голови обласної організації Народного Руху Василь Чепурний.

Могила оздоблена в світлих кольорах, козацький хрест та камінь виготовлені зі світлого каменю «покостовка». Бо й сам Валерій Юрійович був світлою людиною.

На камені - фото усміхненого Сарани та його слова, які він заповідав написати: «Світ ловив мене та я виривався...». На флагштоці – прапор. Автор проекту, узгодженого з родиною – Олександр Сердюк.

На могилі першого очільника Народного Руху в Чернігові встановили козацький хрест, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Валерій Сарана #могила #вшанування #козацький хрест
Оголошення
live comments feed...