У міському парку оцінювали рівень фізичної підготовленості чернігівців

Вчора, 16 жовтня, у Центральному парку культури та відпочинку та на стадіоні імені Гагаріна проводилось щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення Чернігівщини.

Про це йдеться у повідомленні Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

В оцінюванні фізпідготовки населення брали участь самі співробітники департаменту, а також керівники та тренери ДЮСШ і ШВСМ. 

Визначення рівня фізпідготовки жителів області передбачає виконання особами різної статі та віку комплексу тестів і нормативів.

Система тестування для різних вікових категорій учасників складається з таких видів випробувань:

  • витривалість (рівномірний біг на 2000 м, 3000 м, 12 хв., сек.),
  • сила (згинання і розгинання рук в упорі лежачи на підлозі, підтягування на перекладині, піднімання тулуба всід за 1 хв., стрибок у довжину з місця, ривок гирі, присід),
  • швидкість (біг на 100 м),
  • спритність (човниковий біг 4х9 м),
  • гнучкість (нахили тулуба вперед з положення сидячи).

Щорічне оцінювання є підставою для порівняння показників фізпідготовки різних груп населення України з показниками фізпідготовки населення інших держав, зокрема країн євроатлантичного простору.

З відповідними тестами і нормативами, які виконували присутні, можна ознайомитись за наступним посиланням -  Тести і нормативи.

У міському парку оцінювали рівень фізичної підготовленості чернігівців, фото-1 У міському парку оцінювали рівень фізичної підготовленості чернігівців, фото-2 У міському парку оцінювали рівень фізичної підготовленості чернігівців, фото-3 У міському парку оцінювали рівень фізичної підготовленості чернігівців, фото-4 У міському парку оцінювали рівень фізичної підготовленості чернігівців, фото-5
фізпідготовка тести жителі Чернігова спорт здоровий спосіб життя
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
140 просмотров в марте
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии