• Головна
  • З'їздили в Лас-Вегас: чернігівське підприємство взяло участь у міжнародній виставці
17:00, 18 жовтня 2019 р.

З'їздили в Лас-Вегас: чернігівське підприємство взяло участь у міжнародній виставці

З'їздили в Лас-Вегас: чернігівське підприємство взяло участь у міжнародній виставці

З 23 по 25 вересня цього року чернігівська компанія з виробництва обладнання для виготовлення ПЕТ-пляшок "PET Technologies" взяла участь у міжнародній виставці Pack Expo Las Vegas 2019, що проходила у Лас-Вегасі, США.

Там вони представили сучасне обладнання, видувні форми, дизайн ПЕТ-пляшок та нові рішення для пивоварної галузі промисловості.

Окрім цього, за участь у цій виставці підприємство фінансово підтримав і виконком міськради. Він ухвалив рішення про часткове відшкодування витрат за участь у даному заході з міського бюджету.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Чернігівської міськради.

Нагадаємо, що таке відшкодування передбачено п. 6.3.2 Програми підтримки малого та середнього підприємництва у Чернігові на 2017-2020 роки. Сума, що підлягає компенсації – до 30 % вартості участі у виставці, але не більше 50 000 грн. Її раз на рік може одержати будь-яке чернігівське підприємство, що понесе такі витрати і звернеться за компенсацією.

Раніше в цьому році таке відшкодування отримувала взуттєва фабрика «Берегиня». Минулого року його одержали 5 чернігівських підприємств.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виставка #підприємство #PET Technologies #компенсація #Лас-Вегас
Оголошення
live comments feed...