• Головна
  • Чернігівській області не потрібні гроші?
13:49, 18 жовтня 2019 р.

Чернігівській області не потрібні гроші?

Виділені Чернігівщині на 2019 рік кошти не використовуються з належною інтенсивністю. Отже, вони можуть повернутися в державний бюджет.

Напередодні відбулася нарада за участі представників об’єднаних територіальних громад та райдержадміністрацій Чернігвщини. Тема наради – використання коштів з Державного фонду регіонального розвитку.

Як повідомила виконуюча обов’язки директора Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА Світлана Полторацька, кошти ДФРР, виділені області у 2019році, освоюються недостатніми темпами.

Чиновниця зауважила, що, зважаючи на закінчення бюджетного року, робота у цьому напрямі має суттєво пришвидшитись.

В свою чергу замовники будівництва розповіли про стан реалізації інфраструктурних проєктів та назвали орієнтовну дату введення об'єктів у експлуатацію.

Нагадаємо, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 15травня 2019року №351, області затверджено 32 проєкти на загальну суму 203,6мільйона гривень.

Втім, на рахунки розпорядників від нової влади надійшло значно менше обіцяного: 131,5 мільйона гривень. На сьогодні з цієї суми освоєно лише третину.

Раніше міський голова Чернігова Владислав Атрошенко неодноразово нарікав на те, що через відсутність представників міста в Чернігівській обласній раді, Чернігів отримує несправедливо мало коштів з ДФРР у порівняння з рештою Чернігівської області.

І це при тому, що населення обласного центру становить приблизно третину від загальної кількості людей, що проживають в області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #ДФРР #фонд регіонального розвитку #фінансування #Світлана Полторацька
Оголошення
live comments feed...