• Головна
  • Перша поразка на виїзді для чернігівської "Десни"
09:30, 20 жовтня 2019 р.

Перша поразка на виїзді для чернігівської "Десни"

Мінімальною поразкою 2:1 завершився центральний поєдинок 11-го туру чемпіонату України з футболу в Прем’єр-лізі між «Зорею» та «Десною».

Перед матчем чернігівці посідали 2-е місце в турнірній таблиці, але після поразки від луганчан, вони обов'язково втратять одну або кілька позицій у турнірній таблиці. Справа в тому, що в цьому ж турі між собою зіграють головні переслідувачі деснянців "Динамо" та "Олександрія".

"Десна" та "Зоря" розпочали гру з обопільних, але не дуже небезпечних атак. Проте вже на 17-й хвилині пристрілка закінчилась забитим м'ячем у ворота луганчан. Дегтярьов вміло згрупувавшись пробив головою повз голкіпера Шевченка.

Аж до закінчення першого тайму суперники не дали один одному створити гольових моментів. Проте, вже у компенсований час Калітвінцев пробив з-за меж штрафного майданчика та потрапив у поперечину. Забігаючи на перед, цей удар був останнім найнебезпечнішим моментом для "Десни" протягом всього матчу.

Другий тайм "Зоря" розпочала з двох замін, які й допомогли переламати хід гри. Луганчани один за один створювали небезпечні моменти, а "Десна" в свою чергу сіла в глуху оборону, і на 81-й хвилині не витримала і пропустила. Леднєв з гострого кута пробив Паста в йогож ближній кут. На нічиїй луганчани не зупинились і наприкінці гри вийшли вперед реалізувавши пенальті, яке заробив той же Паст, після невдалої скидки від Дениса Фаворова.

Фінальний результат 2:1 на користь "Зорі". І це перша гостьова поразка для чернігівської "Десни" в цьому сезоні. Проте, у чернігівців в найближчий час буде ще ціла низка гостьових матчів проти "Львова", "Ворскли" та в Кубку України проти "Миколаєва", в яких деснянці матимуть змогу реабілітуватись.

«Зоря» – «Десна» 2:1 (Леднев, 81, Юрченко, 85 (з пенальті) - Дегтярьов, 17)
Десна:Паст, Фаворов Д., Гітченко, Імереков, Мостовий, Богданов (Конопля, 89), Огіря, Картушов, Калітвінцев (Хльобас, 88), Фаворов А., Дегтярьов (Єрмаков, 75). Запасні: Литовка, Домбровський, Западня, Старенький. Головний тренер: Олександр Рябоконь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію