• Головна
  • Пенсійні послуги доступні і в глибинці Чернігівської області
10:51, 23 жовтня 2019 р.

Пенсійні послуги доступні і в глибинці Чернігівської області

У всіх районах області пенсійники почали обслуговувати громадян з використанням мобільного обладнання на віддалених робочих місцях. Про це розповів начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко.

За його словами, віднині кожен мешканець області може отримати усі послуги, що надаються в ПФУ, не лише у стаціонарних центрах Фонду, а й у фахівців, які працюють на 30 віддалених робочих місцях,19з яких знаходяться в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ), 11 – в центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), сільських, селищних радах, в тому числі, в Ніжинському державному педуніверситеті імені Миколи Гоголя.

За інформацією ГУ ПФУ в Чернігівській області, для впровадження нових стандартів обслуговування громадян у глибинці було закуплено 24 комплекти ноутбуків, сканерів для роботи на відділених робочих місцях та всіх сервісних центрів нашого регіону. Також підготовлені до роботи та активованіелектронні ключі eToken для спеціалістів управління обслуговування громадян. Це дозволяє посадовцям пенсійної служби мати захищений доступ через мережу інтернет до будь-якої пенсійної справи громадян.

На початок жовтня на віддалених робочих місцях, з використанням мобільних пристроїв, надано більш ніж190 послуг: видача довідок ОК-5, ОК-7, довідок про доходи, надані консультації щодо призначення пенсій, проведена реєстрація користувачів на веб-порталі, прийнятті заяви для виготовлення електронного та паперового пенсійних посвідчень тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПФУ #Юрій Юрченко #інновації #віддалені робочі місця #пенсія #нові технології
Оголошення
live comments feed...