• Головна
  • «На заборчиках ви погоріли». Мер Чернігова запідозрив начальника ЖЕКу в списанні матеріалів
11:29, 23 жовтня 2019 р.

«На заборчиках ви погоріли». Мер Чернігова запідозрив начальника ЖЕКу в списанні матеріалів

Доповідь начальника КП «Деснянське» Віктора Пригари викликала у міського голови Чернігова Владислава Атрошенка сумніви в реальності вказаних цифр. Озброївшись калькулятором, мер перевірив окремі дані.

Для прикладу міський голова перерахував звітність щодо виготовлення декоративної огорожі. Зручно порівнювати показники 2018 року і 2019 року – через майже ідентичні показники.

Так, минулого року КП «Деснянське» виготовило 1660 метрів огорожі, а цього року – 1680 метрів. При цьому минулого року загальні витрати склали 386 тисяч гривень, а цього – 581 тисяча.

Різниця у 49 % насторожила міського голову, який засумнівався, що усі складові собівартості огорожі настільки зросли в ціні.

– Прийдете в офіс, викличте відповідальних і скажіть, що міський голова просив менше списувати деревини на заборчики і більше пускати її в діло а не на власні потреби, – більш ніж прозоро натякнув Владислав Атрошенко на зловживання.

– Ви не покажете зростання зарплат на 49 %, подорожчання фарби на 49 %, подорожчання металу і деревини на 49 %...переконаний міський голова, який поручив управлінню економіки перевірити наведені цифри.

– Це говорить за те що у вас списується на 30 % дерева більше ніж минулого року. Куди дівається? Я думаю ви знаєте, – звернувся мер до начальника КП «Деснянське». – На заборчиках ви «попалилися».

Також Владислав Атрошенко засумнівався в тому, що за рік собівартість ремонту покрівель зросла на 26 %. На його думку, реальні цифри – до 20 %.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Віктор Пригара #КП "Деснянське" #кошторис #фінанси
Оголошення
live comments feed...