• Главная
  • Місту загрожує часткове відключення водопостачання, - "Чернігівводоканал"
10:41, 29 октября 2019 г.

Місту загрожує часткове відключення водопостачання, - "Чернігівводоканал"

За повідомленнями "Енери Чернігів", сьогодні, 29 жовтня, "Чернігівводоканал" мали б відключити від електропостачання за мільйонні борги. Це може призвести до відсутності води в деяких районах міста, проте де саме, на підприємстві поки сказати не можуть.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Чернігівської міськради.

Заборгованість перед "Енера Чернігів" становить - 2 619 590,99 грн. В той час як середнє місячне нарахування за електричну енергію, яку споживає КП «Чернігівводоканал» – на рівні 3,2 млн. грн. Тобто, поточна заборгованість не перевищує суми щомісячних нарахувань.

Енергопостачальники вимагають 100% передплати за електрику, яка не передбачена діючими тарифами на воду, затвердженими НКРЕКП. В результаті й виник конфлікт та загроза відключення частини міста від водопостачання.

Де саме сьогодні можуть виникнути проблему з водою, на підприємстві не говорять, адже не отримали відповіді від "Чернігівобленерго", які саме об’єкти підприємства планується відключити від електроенергії, щоб і далі забезпечувати життєдіяльность міста. 

Нагадаємо, що 25 жовтня цього року "Енера Чернігів" оприлюднила інформацію щодо відключення об’єктів КП «Чернігівводоканал» від електричної енергії, починаючи з 08:00, 29 жовтня, через мільйонну заборгованість КП «Чернігівводоканал» за спожиту електроенергію.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Чернігівводоканал #Енера Чернігів #відключення #електрика #водопостачання
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...