• Главная
  • На дорогах Чернігівської області «реанімують» відбійники та знаки
11:25, 1 ноября 2019 г.

На дорогах Чернігівської області «реанімують» відбійники та знаки

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області продовжує роботи з відновлення елементів дорожньої інфраструктури автошляхів.

Відбійники, дорожні знаки, інформаційні панно, напрямні стовпчики є важливими елементами регулювання безпеки руху. Втім, це розуміють не всі – дорожникам області регулярно доводиться виправляти наслідки діяльності вандалів та крадіїв.

На дорогах Чернігівської області «реанімують» відбійники та знаки, фото-1

Зокрема, на 158-му кілометрі автошляху М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі було виявлено пошкодження інформаційного панно маршрутного орієнтування. Його дорожники демонтували та відправили на реставрацію. Тепер оновлений об’єкт повернули на місце.

Такий вигляд мало пошкоджене бар'єрне огородження на тому ж 158-му кілометрі траси М-01 біля повороту на Любеч.

На дорогах Чернігівської області «реанімують» відбійники та знаки, фото-2

У судовому порядку з винуватця стягнуто матеріальну компенсацію за шкоду заподіяну державному майну і за рахунок цих коштів відновлено об’єкт дорожньої обстановки.

На дорогах Чернігівської області «реанімують» відбійники та знаки, фото-3

Загалом у 2019 році станом на кінець жовтня виконано встановлено та замінено понад 3000 дорожніх знаків, понад 1000 напрямних стовпчиків. Встановлено понад 3000 метрів бар’єрного огородження та понад 25 тисяч метрів відремонтовано.

Також було встановлено 4 нових світлофорних об'єкти, виконувались роботи по встановленню та ремонту штучного освітлення, вирубка порослі.

Станом на кінець жовтня на автошляхах державного значення протягом 2019 року ліквідовано майже 419 тисяч квадратних метрів ямковості.

В Службі автомобільних доріг закликали водіїв та усіх інших учасників дорожнього руху дбайливо ставитись до об’єктів дорожньої інфраструктури.

Якщо ж ви стали свідком актів вандалізму, пошкодження чи крадіжки елементів регулювання дорожнього руху, просимо повідомляти Службу автомобільних доріг у Чернігівській області за телефонами (0462) 66-18-93, (0462) 67-43-56.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#інфраструктура #дорожні знаки #відбійник #Служба автомобільних доріг #ремонт
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...