• Головна
  • Чернігівщина отримала нового очільника. Він вже запросив німців будувати завод в області
09:00, 4 листопада 2019 р.

Чернігівщина отримала нового очільника. Він вже запросив німців будувати завод в області

Чернігівщина отримала нового очільника. Він вже запросив німців будувати завод в області

На минулому тижні, 1 листопада, в Чернігові перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов представив нового голову Чернігівської ОДА. Ним став затверджений Кабміном Андрій Прокопенко.

Про це йдеться у повідомленні Департаменту інформдіяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.

Сергій Трофімов відзначив, що область входить до групи лідерів з провадження реформи децентралізації та покращення бізнес-середовища, займає лідируючі позиції в IТ – сфері. В той же час, новопризначеному голові ОДА поставили задачу врахувати потенціал, який має область, і докласти зусиль, щоб Чернігівщина дійсно стала інвестиційно привабливою територію.

Чернігівщина отримала нового очільника. Він вже запросив німців будувати завод в області, фото-1

Новопризначений губернатор, в свою чергу, зазначив, що вже працює над покращенням інвестклімату та розповів про пропозицію зі створення заводу на Чернігівщині іноземними інвесторами.

– Тиждень тому компанія Volkswagen передумала будувати у Туреччині автомобільний завод вартістю півтора мільярда доларів і як варіант розглядає Болгарію. Користуючись нагодою, запрошую компанію Volkswagen на Чернігівщину. Будуйте завод тут. Ми направимо у компанію офіційне звернення і запропонуємо максимально комфортні умови. Я розумію, що ми не одразу почуємо «Так» від інвесторів, але після сотень «Ні», обов’язково буде «Так», - зазначив новий голова ОДА.

Як відомо, Volkswagen відклав будівництво заводу в Туреччині через останні кроки влади країни на міжнародній арені. Наразі VW розглядає варіанти відкриття заводів у Болгарії, Сербії, Румунії та Північній Африці. У планах автогіганта – відкрити потужності з виробництва автомобілів вартістю 1,5 мільярда доларів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОДА #голова ОДА #призначення #Volkswagen #інвестиції
Оголошення
live comments feed...