• Головна
  • Чернігівська ТПП пропонує експортерам унікальні послугу
12:30, 6 листопада 2019 р.

Чернігівська ТПП пропонує експортерам унікальні послугу

Запрошуємо експортерів, що планують розширити ринки збуту в напрямку Євросоюзу та Канади, скористатися послугою аналітика іноземних ринків!

В умовах зони вільної торгівлі з країнами Європейського Союзу та Канади український виробник має всі підстави для розширення ринків збуту своєї продукції в цьому напрямку.

Компанії, яка готується до експорту на європейський або канадський ринок, необхідно визначитись, в якій країні її продукція матиме найкращі шанси. Для правильної організації експортної діяльності експортеру необхідно проаналізувати вимоги країни-імпортера і вже залежно від цього організовувати свою діяльність. Він повинен чітко орієнтуватись у питаннях митного, тарифного, технічного регулювання тощо.

Експерти Чернігівської ТПП допоможуть отримати інформацію про умови експорту української продукції до країн Європейського Союзу та Канади і розібратися з вимогами до продукції, для того щоб планувати і пристосовувати до них власне виробництво.

Інформація надається у формі аналітичної довідки та може включати наступне:

·Відомості про розмір ввізних мит для вибору найбільш сприятливого преференційного режиму з погляду тарифного регулювання.

·Інформацію про наявність та розмір квот на продукцію, а також про залишок квот на момент звернення замовника.

·Перелік вимог, котрим повинна відповідати продукція при експорті на європейський та канадський ринки відповідно до Регламентів і Директив ЄС і Канади.

·Вимоги до маркування продукції згідно із законодавством ЄС та Канади.

·Маркування СЕ (опрацювання вимог ЄС до продукції клієнта і супровід в ідентифікації процедур відповідності та суттєвих вимог, яким потрібно відповідати; деталізація кроків, потрібних для оцінки відповідності, підготовки документації та нанесення маркування СЕ).

Вартість аналітичної довідки – 3000 грн з ПДВ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ТПП #експорт #розширення ринків
Оголошення
live comments feed...