• Головна
  • На сучасне обладнання для онкохворих Чернігова додатково виділять 5 мільйонів гривень
13:14, 8 листопада 2019 р.

На сучасне обладнання для онкохворих Чернігова додатково виділять 5 мільйонів гривень

У Чернігові на міську Програму боротьби з онкологічними захворюваннями додатково спрямують понад 5 мільйонів гривень. Таке рішення ухвалили на засіданні виконкому Чернігівської міської ради. Тепер слово за депутатами.

Цим документом пропонується внести зміни до міської Програми, у зв’язку з уточненням потреби в придбанні обладнання з метою дооснащення міських лікарень та пологового будинку сучасною діагностичною апаратурою.

Програма боротьби з онкологічними захворюваннями розрахована до 2021 року. Її мета - підвищення ефективності заходів з профілактики, раннього виявлення онкопатії, покращення рівня надання медичної допомоги хворим на злоякісні новоутворення, зниження інвалідизації онкологічних хворих, рівня смертності від раку.

Також вона передбачає підтримку у реабілітаційний період, створення умов для продовження та поліпшення якості життя онкологічних хворих. Крім того, прописано покращення діагностики злоякісних новоутворень дасть можливість охопити більшість хворих спецлікуванням.

В управлінні охорони здоров’я міської ради уточнили, що для лікарень міста та пологового будинку в 2020 році будуть закуплені ендоскопічне обладнання, мамограф та апарат УЗД. Тож на це медичне обладнання додатково необхідно 5,3 млн грн.

Загальний орієнтовний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, складає 33,6 млн грн, зокрема на 2020 рік передбачається 18,8 млн грн.

Надалі ці зміни до Програми боротьби з онкологічними захворюваннями у м. Чернігові на 2018-2021 роки будуть внесені на розгляд Чернігівської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#онкологія #обладнання #бюджет
Оголошення
live comments feed...