• Головна
  • Чого чекають чернігівці від нового очільника області?
10:00, 10 листопада 2019 р.

Чого чекають чернігівці від нового очільника області?

Минулого тижня, 1 листопада, у Чернігівському філармонійному центрі перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов представив нового голову Чернігівської ОДА. Ним став затверджений раніше Кабінетом міністрів Андрій Прокопенко. Під час представлення він коротко та поки що доволі розмито розповів про свої першочергові плани на цій посаді.

Ми вирішили поспілкуватись з чернігівцями та запитати в них, чи взагалі вони знають, що область отримала нового керівника з команди президента, та чого і яких кроків вони чекають від новопризначеного голови ОДА.

Людмила, працює у сфері IT:

– Ну призначили нового губернатора, але я ж його навіть не знаю. Мені важко від нього чогось очікувати, бо зовсім не орієнтуюсь, що це за людина, яка в нього програма дій і так далі.

Мені, наприклад, дуже б хотілося бачити нові дороги не тільки на центральних вулицях Чернігова, а й у віддалених районах та за містом. Дуже хочу, аби більше виділялось коштів на утеплення житлового фонду й термомодернізацію. Як на мене, це дві найважливіші теми, які треба почати реалізовувати, а як воно буде – з часом побачимо.

Сергій, безробітний:

– Я пока ничего не ожидаю. Да и не знаю этого нового главу, ни фотографии не видел, ни где он до этого работал – вообще ничего. Поэтому и не задумывался над тем, чем может быть полезен новый руководитель ОГА.

Да и вообще, везде одно и то же. Губернаторы между собой пока не особо отличались.

Іван:

– Навіть не в курсі, яке в нього прізвище, та й мені по великому рахунку все одно, хто там біля корита. Отак і запишіть: «мені байдуже, хто біля корита».

Головна зміна, на яку я очікую, –це щоб прибрали з владних кабінетів те «корито», до якого всі рвуться. Якщо його приберуть, туди ж і йти ніхто не буде, і все стане окей.

Ну що я ще можу сказати… Сорочка з костюмчиком в нового голови були гарні на представленні. Це те, що я помітив.

Олена, спортсменка:

Я знаю, що призначили нового голову ОДА, але що від нього чекати – це доволі складне питання. Головне, чого очікують всі, так це якихось гарних новин.

Звичайно, треба займатись вирішенням питання застарілої інфраструктури в області, але більш за все треба звернути увагу на зарплатню на Чернігівщині. У нас же найменша середня зарплата по Україні. Хотілося б якось збалансувати зарплати з іншими регіонами. Зокрема, проблема з вчителями та вихователями. Ніхто не хоче йти в освітню сферу з такими зарплатами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#голова ода #губернатор #Андрій Прокопенко #призначення #опитування
Оголошення
live comments feed...