• Головна
  • Чернігівське підприємство з'їздило на міжнародну виставку та отримає за це гроші
09:00, 11 листопада 2019 р.

Чернігівське підприємство з'їздило на міжнародну виставку та отримає за це гроші

З 8 по 11 жовтня цього року чернігівська компанія з виробництва чоловічого та жіночого одягу, спецодягу, форменного одягу для державних військових служб, а також речового майна для силових структур «Сівертекс» взяла участь у XVI Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2019», що проходила у Києві.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міськради.

За участь у цій виставці та презентацію своєї продукції, а саме базового модулю ВМ (намету), компанія отримає компенсацію від місцевої влади. Відповідне рішення прийняли вчора, 7 листопада, на засіданні виконкому Чернігівської міськради.

Відповідно до міської Програми підтримки малого та середнього підприємництва виконкомом затверджений розмір компенсації за рахунок коштів міського бюджету у сумі 22 735 грн (30 %, але не більше 50 тис грн).

Раніше в цьому році таке відшкодування отримувала взуттєва фабрика «Берегиня» та «PET Technologies». Минулого року його одержали 5 чернігівських підприємств.

Довідка

ТОВ «Сівертекс» – одне з провідних підприємств легкої та хімічної промисловості в Україні. Підприємство спеціалізується на виготовленні чоловічого та жіночого одягу, спецодягу, форменного одягу для державних військових служб, речового майна для силових структур (палатки, тенти), а також на виробництві прогумованих тканин та виробів з них (засоби індивідуального захисту від хімічних та радіаційних забруднень, такі як костюми Л-1 та ОЗК).

Виробничі потужності дозволяють виготовляти до 7 000 виробів в місяць. На підприємстві працює 332 робітника. ТОВ «Сівертекс» має європейські сертифікати ISO 9001:2015 та BSCI. Основними вітчизняними замовниками ТОВ «Сівертекс» являються Міністерство оборони України, Національна гвардія України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підприємство #виставка #компенсація #виплати #Сівертекс
Оголошення
live comments feed...