• Головна
  • Прибиральні машини для Чернігова купили в 4 рази дорожче від реальної вартості?
12:41, 15 листопада 2019 р.

Прибиральні машини для Чернігова купили в 4 рази дорожче від реальної вартості?

Поліція розслідує обставини закупівлі прибиральних машин комунальним підприємством «АТП-2528» Чернігівської міської ради. Їх купили майже за 6 мільйонів гривень, пишуть «Наші гроші»

Правоохоронці шукають факти можливої розтрати коштів під час закупівлі комунальним підприємством «АТП 2528» Чернігівської міської ради двох прибиральних машин HAKO CITYMASTER 2000 за 5,96 млн грн.

За даними слідства, наприкінці 2017 року за результатами проведення публічних закупівель КП «АТП 2528» замовило у ТОВ «Науково-виробничий центр Спец-монтаж» дорожнє обладнання (дві комунальні прибиральні машинм HAKO CITYMASTER 2000 з навісним обладнанням) за сумму 5,96 млн грн.

Водночас, згідно з висновком аналітичного дослідження від 5 серпня 2019 року, ринкова вартість аналогічних траснпортних засобів складає від 300 тисяч гривень. до 750 тисяч гривень. Тобто, переплатили покупці, цмовірно в 4–10 разів.

Крім цього, встановлено, що участь у процедурі закупівлі брали «НВЦ Спец-монтаж» та ТОВ «Ренток». При цьому «Ренток» подав довідку про досвід виконання аналогічних договорів із постачання прибиральних машин ТОВ «Горнарі», однак податкові накладні про продаж у 2017 році ТОВ «Ренток» «Горнарі» прибиральних машин HAKO CITYMASTER 2000 в інформаційних базах ДФС України відсутні.

Новозаводський суд Чернігова надав слідчим доступ до документації із закупівлі прибиральних машин, які знаходяться в комунальному підприємстві та ТОВ «Науково-виробничий центр Спец-монтаж».

Як зазначив чернігівський активіст Олександр Гашпар, мова йде про дві комунальні притиральні машини HAKO CITYMASTER в комплекті з вакуумним пилососом, двома обертовими щітками, загрузочним бункером та миючим апаратом високого тиску. Одна 2009 року випуску, інша – 2010 року випуску.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АТП-2528 #прибиральні машини #тендер #закупівля #росзлідування #переплата #HAKO CITYMASTER 2000
5,3
Високі оцінки користувачів за Полезность
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...